Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hannus.senator, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendszeres, napi többszöri alkalmazása simává teszi a bőrt és védelmet jelent számára.

Kiszerelés: 150 ml

Monik

2013. december 22.

Anno a titkárnők kézkréme-ként adták el nekem és azóta vettem belőle többször. Az illata és az állaga kiváló, irodába tényleg tökéletes, mert nem lesz tőle zsíros az ember keze! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

kriszti.07

2012. december 3.

Nem szeretem, nagyon sokáig tart amíg felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

Nem szeretem, nagyon sokáig tart amíg felszívódik.

bandita

2012. december 1.

Az elmúlt perceket azzal töltöttem, hogy előkerestem a márka silk családjainak kézkrém összetevőlistáit itt a krémmánián, hogy könnyebben szavakba tudjam önteni, miért is volt számomra ez A KÉZKRÉM hosszú éveken át. Kár volt. Most értettem meg, hogy a kozmetikumhasználat alfája és omegája számomra talán nem az összetevőlista piros, sárga és zöld pontocskáiban rejlik, sokkal inkább egy adott termék illata, állaga, csomagolása az, ami elsőként elhiteti velem, hogy a kence működni fog.
Ez a krém tökéletes volt számomra. Az illatát behunyt szemmel is bármikor fel tudom idézni. Selymes volt, utánozhatatlanul nőies, ahogy eggyé vált a kéz bőrének lágyságával-feledhetetlen emlék ma már.
Már bánom, hogy összehasonlítottam az összetevőlistákat, mert így látom, hogy ő lenne a vesztes az új verziókkal szemben, ha reálisan értékelném.
Erre ebben az esetben képtelen vagyok. A csillagszámaimban ezúttal ne keressetek semmi logikát, mert nem fogtok találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 1.

rencike666

2012. december 1.

Nagyon szerettem kár hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Nagyon szerettem kár hogy már nem lehet kapni.

KergePárduc

2012. október 12.

Annyira nem rossz, bár nem a kedvencem. Beszívódik gyorsan, egész selymes is a kezem... kb fél óráig. Óránként kéne kenegetnem vele, hogy legyen valami hatása, pedig nincs nagyon kiszáradva a kacsóm :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

médea

2012. szeptember 16.

A szép csomagolása miatt vettem meg. És mert még nem ismertem az Oriflem krémjeit. Engem kifejezetten zavar, ha bekenem a kezem és úgy beszívodik, mintha nem is kentem volna rá semmit. Mert ezzel a krémmel ez történt, pár másodper után a kezem ugyan olyan száraz volt mint elötte. Ezt az egy tubust sem használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Hidratálók: Glycerin, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Keratin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)