Oriflame

Ár:   999 ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 24.

Ár:   999 ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Könnyű, gyorsan felszívódó krém, amely táplálja és kondicionálja a kézbőrt és a körmöket. Formulája intenzíven hidratáló makadámdió-olajat tartalmaz, amely csökkenti a kézbőr szárazságát. Hidratálttá, egészségessé teszi a bőrt és a körmöket. Nem kelt zsíros érzetet.

flobianti

2020. január 4.

Szuper. Minden este ezt használom egy ideje. Nagyon elégedett vagyok, már többször rendeltem újra, s ajánlottam másoknak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 4.

danyadi77

2019. augusztus 19.

Az illatát nem szeretem, de amúgy szuper, mint általában az oriflames kézkrémek. Főleg este használom,mert bár gyorsan beszívódik, egy lehelletnyi zsíros érzetet mintha hagyna maga után. Úgy vettem észre, hogy viszonylag kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Angyalka94

2019. július 15.

Akciósan vásároltam meg és nem bántam meg. Nagyon jó kis krém. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata ami tartós is. Én a karomra, lábaimra is szeretem használni. Biztos hogy újra veszem ha akciós lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

csedoiza

2019. május 28.

Eddig a legjobb amit találtam. Nagyon szárad a kezem a téli időszakban, olykor már sebes is. Ez a krém csodákat művel vele. Hamar beszívódik, kellemes állagú és illatú. Tökéletesen ápolja a kezem és sokáig tart a hatása. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

tikkamakka

2019. május 28.

Csodás illata van és nagyon gyorsan beszívódik. Pár napja használom, így még messzemenő következtetéseim nincsenek a hatásáról, de rövidtávon nagyon kellemes érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

jane79

2019. május 10.

Nagyon hatásos krém. Főleg télen használom ezeket . Akciósan szoktam betárazni, nagyon nagyon tudom ajánlani. Illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

pacsalia

2019. március 23.

Elég hamar elfogyott, de nagyon imádtam :) illata csodás, hatása kifogástalan. Hamar beszívódik. Gondolkozom rajta, hogy rendelek belőle még egyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

sweetheart

2019. február 6.

Jó kis krém. Kellemes illat, könnyen eloszlatható, nem hagy zsíros érzetet. Puha lesz tőle a bőröm. A körömápoló funkciójáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

26timcsi

2019. január 21.

Nagyon tartós és finom illata van,nem hagy ragadós érzést a bőrön.Biztos,hogy fogok még belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Jeanette88

2019. január 8.

Selymes tapintású lesz tőle a bőröm, hamar beszívódik, az illata is kellemes. Mindenképp jobb mint az illatosított márkabeli krémek. nagyon száraz, szélfújta, berepedezett bőrre kevés, de megelőzésre jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Isopropyl Myristate, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Linalool, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, FD&C Red 40, CI 60730
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Phenoxyethanol, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lila színű.