Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Gyorsan a bőrbe szívódó krém, amely intenzíven hidratálja és táplálja a száraz kézbőrt. Formulája makadámdió-olajat tartalmaz, amely csökkenti a bőr szárazságát és érdességét. Frissít és hidratál.

Ár: 900 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 699 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

radioaktiva

2021. március 7.

Közel van a tökéleteshez,de mégsem az. Nagyon száraz bőrre télen kevés nekem és az illata számomra zavaró. Cserébe hamar beszívódik és nem ragad. El fogom használni, de még keresem az igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

zdoreebaba

2020. december 14.

Télen, nyáron, egész évben sokat használom, mindig újraveszem. Az Oriflame kézkrémek közül állíthatom, hogy nekem ő vált be a legjobban és hosszú távon tudom használni. Kellemes makadámos illata van, amit imádok és nagyon sokáig érzek a kezeimen. Gyorsan szívódik, nem képez felesleges réteget a bőrön. Nála érzem igazán, hogy tényleg jól felhasználja a bőröm és nem csak kenem vele feleslegesen a mancsaimat. Ez a tápláló verzió igazán tartalmas krém és a 100-150 ml-es kiszerelés mindennapos használat mellett sokáig elegendő. 500-800 forintos áron gratis!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

TVeda

2020. november 10.

Kedvenc téli kézápoló termékem. Táplál, finom illata van és jól beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Kedvenc téli kézápoló termékem. Táplál, finom illata van és jól beszívódik.

csedoiza

2019. december 6.

Jelenleg ő a favorit kézkrém :) Egy véletlen folyamán találtam rá, ajándékba kaptam. Egy ideig a polcon pihent, majd mikor elfogyott az akkor használt kézkrémem, elkezdtem használni ha már van, használjuk el alapon. Egyszerűen imádom. Nagyon jól hidratál, és ami engem megnyert, az az, hogy gyorsan beszívódik és nem lesz ragacsos, zsíros a kezem tőle. Nem mellesleg van egy kellemes natúr illata, ami miatt férfiaknak is szívesen ajánlom, mert nem egy markáns illatú, hanem kellemes, lágy, alig érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

jane79

2019. május 10.

Nagyon intenzív krém, rendkívül tartalmas, nagyon hidratál. Az plusz pont, hogy nagyon kellemes az illata is. Ajánlom mindenképpen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Jeanette88

2019. január 8.

Selymes tapintású lesz tőle a bőröm, hamar beszívódik, az illata is kellemes. Mindenképp jobb mint az illatosított márkabeli krémek. nagyon száraz, szélfújta, berepedezett bőrre kevés, de megelőzésre jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

gretik246

2018. december 12.

Tavaly kaptam ajándékba, ezért a munkahelyemen tartom a fiókomban és amióta hidegebbek vannak használom rendszeresen többször is naponta. Az illata nagyon finom, gyorsan beszívódik, hiszen egyből, amint bekentem már tudok is dolgozni. Szerintem nagyon jó választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

Egyik kedvenc krémem. Gyorsan beszívódik, jól hidratál. 150ml-s kiszerelést szoktam venni legtöbbször, akciósan. De a teljes árát is megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Pofike

2017. december 16.

Az illata miatt imádom nagyon, nagyon repedezett kezekre kevés, többször kell újra kenni. Egyszerre nem érdemes sokat felvinni belőle mert utána nehezen szívódik be. Többször vettem már újra ettől függetlenül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

angelina69

2017. március 20.

Ezt is próbáltam. Nem voltam vele elégedett. Ugyan nem okozott semmiféle allergiás reakciót, de az állaga számomra... hát nem az igazi. Valóban gyorsan beszívódik, de az én kezem ragacsos lesz utána, majd pedig kis radírmorzsalék szerű valamik váltak le a bőrömről. Nem nyomtam belőle sokat. Az illata kellemes, de ez nem kárpótolja az állagáért. Egyszer vevős volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Barnás sárga.