Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Frissítő hatású, vízalapú, könnyű textúrájú testpermet. Azonnal megszárad. Hidratálja a bőrt és egyenletes, természetes hatású barnaságot nyújt, akár 3 órán belül.

Kiszerelés: 150 ml

alexa206

2017. március 17.

Nagyon fehér a bőröm... sajnos sárgás lettem tőle,,,, rendszeres használata melett meg nem természetesen barna...talán a tenyeremet hamarabb megfogta mint a lábam... mikor kopik akkor megnint kisárgul..szerencsére nem foltosan fog meg és nem foltosan kopik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

deakliligreta

2015. augusztus 30.

Többet vártam, csalódnom kellett. Ragacsos érzést hagy a bőrön, a többi barnítóval ellenben nekem 1-2 használat után sem látszódott semmi. Egyáltalán nem takarékos, ha az ember mondjuk nem napozhat és barnítóval akar egy kis színt az egész testére, ne ezt válassza, mert rengeteg kell belőle. Talán 1 pozitívum van, az illata, de az sem túl meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

lina54

2015. július 2.

Most nyár előtt használgattam,mert nagyon fehér volt a bőröm, és meg kell,hogy mondjam,hogy nagyon tetszik. Szép egyenletes, egészséges! barnaságot ad, csillámok nélkül. Könnyű használni, szépen bele szoktam még befújás után masszírozni a bőrömbe. 1 használat után már tapasztaltam,hogy 1-2 árnyalattal barnább lett a bőröm. Egyáltalán nem büdös nekem, mint ahogy a többi barnítókrém az szokott lenni. Tartóssága folyamatosan használva nagyon jó ! Bőrradírt használatok között érdemes használni a szép, egyenletes barna bőrért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

henrietta1217

2015. március 21.

Még karácsonyra kaptam ajándékba, mondom majd tavaszra jó lesz, télen nem használok ilyesmit, nyárra meg kell a szín. Hát most vettem le a polcról, mivel jó idő van, elkezdem használni, de megdöbbenve tapasztaltam , hogy megromlott. Fél évig állt csak és fel sem volt bontva... hihetetlen...
Az AVON-os termékeknek jobb a szavatosságuk, van olyan körömlakkom és testápolóm is Avonból, ami 10 éve áll és még jó...
Viszont az Oriflame termékei pedig jobban meggyőztek eddig, szav. időtől eltekintve. De mikor megcsapott ez a büdös, émelyítő illat.... nem hiszem, hogy rendelek belőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.