Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. október 10.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A testbőr csodálatos kényeztetése a gazdag, krémes állagú, extra tápláló hatású testápoló vajjal. Formulája svéd hangavirágból nyert kivonatot, mandulaolajat és kétszer több hidratáló összetevőt tartalmaz, mint a hagyományos testápoló krémek. Szinte beleolvad a bőrbe, intenzíven hidratál, puhábbá, simábbá teszi és kondicionálja a bőrt. Nem hagy zsíros érzetet.

Julus92

2019. augusztus 10.

Régebben haszáltam, ezt még akár újra is venném. Nagyon jól hidratált, egész sok is benne a tápláló összetevő, és szuper volt az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

midori92

2019. július 14.

Szeretem, jól hidratál. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Szeretem, jól hidratál. Sokáig elég.

2019. május 29.

Csak az illata miatt 4 csillag, sajnos nekem az nem tetszik. Télen szoktam használni, amikor nagyon száraz a bőröm. Kicsit nehezebben szívódik fel, de egyébként szuperül hidratál és nagyon nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

eeeee

2018. december 21.

Intenzíven hidratáló, kellemes állagú testvaj. Finom az illata, gyorsan beszívódik és tartósan nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Télre vagyok feltankolva vele, a száraz bőrömmel csodákat művel. Az állaga miatt azt gondoltam, nehéz lesz majd eldolgozni, de nem. A pont az i-n, hogy az illata is sokáig tart. Újravesős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

csajreni

2018. július 10.

Nemrég kezdtem el használni. Írták, hogy túl zsíros nyárra, viszont nekem a nyáron is száraz bőrömre tökéletes. Jó illata van, finoman ápol, kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

sieszter

2018. május 7.

Na, ez jó vásár volt oriflame-éktől. Van, h kifogok vmi gagyiságot, de van, h tényleg jó cuccot sikerül kipróbálni. Ez szerintem szuper krém, bár nem kifejezetten nyárra való testápoló. Kicsit zsíros, de az illata nagyon jó, az állaga is gusztusos és a hidratáló hatása is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Először megcsapott az illata, de később rájöttem, hogy nem is olyan rossz. Nagyon kevés is elegendő belőle, így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

breku

2018. január 21.

Az illata eleinte kicsit furcsa volt, de a hatása egyértelmű. Sokkal jobb testvaj, mint az olcsóbb drogériások, ez valóban sűrű és nagyon jól hidratál. Újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

zdoreebaba

2017. augusztus 20.

Az egyik legtartalmasabb testápoló amit valaha használtam. Inkább száraz bőrűeknek ajánlom, mert igazán tömör, gazdag, vajas állaga van, amit én eddig még nem tapasztaltam testvajnál. Inkább télen mint nyáron használjuk, hiszen az illata és az állaga is ezt sugallja. Tavasszal és nyáron a nagy melegben a vizes állagúakat a bőr könnyebben felszívja. Télen jól ápol, puhítja a bőrt és tartós illatot kölcsönöz. Ez aztán az igazi testvaj! Mindenkinek előszeretettel ajánlom. Télen, karácsonyra tökéletes ajándék is lehet szeretteinknek, ismerőseinknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek