Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Lucus02

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 22.

Kezdetektől ezt használom. Praktikus hogy van benne két ecset, tükör és fixáló is de én csak a színeket használom. Nagyon elégedett vagyok vele pigmentált de mégis természetes, átmenetes szemöldök formázásához is tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Qwerty1234

2019. június 13.

Előttem le írtakhoz csatlakozom. Én nekem is régóta van ilyen termékem. Ha fogy újra rendelem, de nagyon sokáig elég! Jól működik magában is, nem kell feltétlen hozzá más termékkel fixálni!
Tetovált szemöldökömre szoktam felvinni, ha kopik a szín, vagy ha egy erősebb, karakteresebb színt szeretnék kapni!
(Volt, hogy szemhéjpúdernek is használtam! Nálam ott is megállta a helyét! Imádom!) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

2019. május 29.

Ez volt az első szemöldökformázóm még évekkel ezelőtt és nem bántam meg, hogy ezt választottam. Könnyű vele dolgozni, tartós. Nem szoktam mellé a fixálót használni, anélkül is használható :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

gabriella2121

2019. május 27.

Az első szemöldök formázóim közé tartozik. Kb. 1 évig használtam a sötétebb színt belőle. Alig fogyott, a szőke hajamhoz nagyon minimális kellett belőle, mert bár sötéten szeretem a szemöldököm de egyszerűen nem állt jól, így alig fogyott belőle. Imádtam. Aztán sajnos (lehet lejárt vagy valami hasonló) felkentem reggel és este lemosásakor borzasztóan hullott tőle a szemöldököm. Tuti ettől mert hogy elhagytam, a hullás abbamaradt. Azóta nem vettem újra. Talán majd egyszer visszatérek hozzá.. :) Amúgy mindettől függetlenül 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

jane79

2019. május 10.

Sokan ajánlották ezt a szettet, nagyon jó minőség, nem mesterkélt hatású. Ajánlom mindenképpen, akciós is sokszor szokott lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

DDDory

2019. március 22.

A legjobb szemöldök por!! Nagyon egyszerű vele szép szemöldököt csinálni,es nap végére sem mozdul el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Heni223

2019. március 20.

Nagyon tetszik a kialakítása és a külön tartó az ecseteknek. Nagyon jól pigmentált, elég belőle egy érintés hogy megformázzam a szemöldököm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

xszemyx

2019. január 17.

Emellett próbáltam másikat, ami kicsit hidegebb tónusú, mert az jobban állna, de olyan silány volt, semmi pigmentáltság, semmi tartósság. Bár ez meleg barna, inkább ezt használom, mert bár arcpiszkálós vagyok, kitart egész napon keresztül. Az ecsettartó nagyon cuki, viszont az ecsetek használhatatlanok. A tükröt nem használom, túl pici, és a fixáló is felesleges. Nem tudok váltani, mert az intenzitása és a tartóssága non plus ultra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Repuka

2019. január 9.

Karacsonyra kaptam,jelenleg masikat hasznalok de kiprobaltam es teljesen megvagyok elegedve vele , teszi a dolgat ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

helgus96

2018. december 3.

Meg se tudom mondani, mióta használom. Egyszerűen tökéletes. Tartós, a színek tökéletesen passzolnak hozzám, nagyon praktikus a csomagolása, utazás során bátran lehet cipelni, táskába dobni. A zselés részét én sem használom, de ez nálam nem von le az értékéből. Ki merem jelenteni, hogy az egyetlen Oriflames termék, amely tényleg magával ragadott. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!