Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 2000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

GreatE

2021. április 12.

Szerettem használni, bár inkább váltottam krémesre, mert ez a púderes állag nekem nem jön be. De újravenném ha akciós lesz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

merike3

2021. március 18.

Imádom azt a palettát!!!! Már többször újravettem. Szoktam próbálkozni más féle szemöldök festékekkel is, de csak ő az igazi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

spavanilly

2021. március 18.

Valahogy úgy őszülök, hogy csak elöl, de nagyon zavar. Viszont 20 év után végre majdnem lapockáig érő, egészséges, festetlen barna hajam van.
Nem akarom vegyszerezni, vékony szálú, göndör-hullámos. Színmélysége 7-es.
Tettem egy próbát a szemöldök festék sötétebb árnyalatával: ujjamat beledörzsizve felvittem a színt a kritikus fehér és csillogó részekre.
És befogta!!! Nem porzik, nem hullott az arcomra, nem fogta be a fejbőrömet és nem üt el a hajam többi részétől.
Aki hasonló problémával küzd- ajánlom kipróbálni!
10 csillag!!!!

Szemöldökömre a világosabb árnyalatot használom belőle. Számomra a wax totál felesleges benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Nem akarom vegyszerezni, vékony szálú, göndör-hullámos. Színmélysége 7-es.
Aki hasonló problémával küzd- ajánlom kipróbálni!
10 csillag!!!!

vera3113

2021. február 11.

Kezdésnek tökéletes kis csomag. Én a waxot nem használom, de a sötét színt imádom és már 3x újravettem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

ccleox

2021. február 5.

Imádom ezt a kis palettát! Nem porzik, szép a tónusa – én a kettő színt összekeverem, mert a sötét túl sötét, a világos pedig értelemszerűen világos, de együtt tökéletes a szín – és egész nap a helyén marad, ha nem fixálom, akkor is. Én a waxot nem szoktam használni, nekem túl kemény a formulája. Ráadásul alig akar elfogyni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 5.

TAnna94

2020. november 29.

Tavaly kaptam ajándékba, előtte nem használtam semmit a szemöldökömre, de gondoltam, kipróbálom. Azóta nem bírok nélküle meglenni, nem érzem teljesnek az arcomat, ha nem csinálom meg vele a szemöldökömet. Nagyon tartós, a nap végére sem jön le. Sötétszőke hajam van, így a világosabb árnyalatot használom, a sötétebbel csak néha egészítem ki. A wax részét viszont nem használom, azzal valahogy olyan, mintha nem csinálnék semmit a szemöldökömmel, fésülni is alig lehet a fehér ecsettel. Már egy éve használom ezt a terméket napi szinten, és még mindig nem fogyott ki. Nagyon bejön, ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

zdoreebaba

2020. november 26.

Évekig használtam. Pontosan abban a hónapban fogyott ki amikor a lejárati dátum fel lett tüntetve. A waxot gyorsan elhasználtam pár hónap alatt. Abból még simán elbírtam volna, ha többet tesznek bele, de ez persze egyéni probléma. Én mindig úgy használtam, hogy a waxszal átdolgoztam a szemöldökömet és a szemöldökecsettel tettem fel a púdert a waxos felületre. Nekem mindkét árnyalat bevált a barna hajszinemhez. Jó volt váltogatni, formázgatni. Tartós is volt. Szerettem. Érdekes, hogy a hozzá tartozó ecseteket nem sűrűn használtam ki. Az erősebb sörtéset néha a wax felviteléhez elővettem. Nekem ez egy nagy favorit szemöldökformázóm. Újra is vásároltam. Szeretettel és elégedettséggel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Puszedli83

2020. június 19.

Már évek óta megvan,de csak ritkán használtam. Az utóbbi időben viszont napi szinten csak ezt. Meg is látszik rajta, elértem a pan alját a világosabb színnél. A csomagolása szerintem nagyon praktikus, az alján kis kihúzható tokban két kis ecset, illetve tükör is van benne. Könnyű vele dolgozni, természetes hatást elérni. A fixálót nem használom belőle, illetve csak a világosabb színt, nekem a másik túl sötét. Így valószínűleg,ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Bttmlnd

2020. június 19.

Körülbelül egy éve használom. A fekete hajamhoz a legsötétebb szín tökéletes és természetes hatást nyújt. A kis ecseteket nem használom nagyon picikék. De tudom ajánlani hozzá az Oriflame szemöldök ecsetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Rean519

2020. június 15.

Évek óta ezt használom. Próbáltam pár drogériásat, de egyik se érte utól és mindig visszatértem ehhez. A viaszát nem nagyon használom, maximum akkor ha víz közelébe megyek. Az ecsete sok más termék hasonló mini ecsetével ellentétben egész jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol