Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ár: 1000.- , Eladó: Brigi13
Állapot: 2×próbált, Helyszín: Pomáz, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Puszedli83

2020. június 19.

Már évek óta megvan,de csak ritkán használtam. Az utóbbi időben viszont napi szinten csak ezt. Meg is látszik rajta, elértem a pan alját a világosabb színnél. A csomagolása szerintem nagyon praktikus, az alján kis kihúzható tokban két kis ecset, illetve tükör is van benne. Könnyű vele dolgozni, természetes hatást elérni. A fixálót nem használom belőle, illetve csak a világosabb színt, nekem a másik túl sötét. Így valószínűleg,ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Bttmlnd

2020. június 19.

Körülbelül egy éve használom. A fekete hajamhoz a legsötétebb szín tökéletes és természetes hatást nyújt. A kis ecseteket nem használom nagyon picikék. De tudom ajánlani hozzá az Oriflame szemöldök ecsetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Rean519

2020. június 15.

Évek óta ezt használom. Próbáltam pár drogériásat, de egyik se érte utól és mindig visszatértem ehhez. A viaszát nem nagyon használom, maximum akkor ha víz közelébe megyek. Az ecsete sok más termék hasonló mini ecsetével ellentétben egész jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

veci

2020. június 13.

Nagyon szép természetes szemöldököket lehet vele csinálni, én nagyon szeretem. Viszont ha valaki drámaibb hatást szeretne elérni, akkor ettől lehet, hogy többre lesz szüksége. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Clocleox02

2020. május 3.

Imádom! Ez a legelső szemöldökformázó porom, már évek óta megvan!
Nem mozdul el a nap végén sem. A fixálót én nem szoktam használni, csak a két színt. Egyszerűen csodálatos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

Imádom! Ez a legelső szemöldökformázó porom, már évek óta megvan!

Lucus02

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 22.

Kezdetektől ezt használom. Praktikus hogy van benne két ecset, tükör és fixáló is de én csak a színeket használom. Nagyon elégedett vagyok vele pigmentált de mégis természetes, átmenetes szemöldök formázásához is tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Qwerty1234

2019. június 13.

Előttem le írtakhoz csatlakozom. Én nekem is régóta van ilyen termékem. Ha fogy újra rendelem, de nagyon sokáig elég! Jól működik magában is, nem kell feltétlen hozzá más termékkel fixálni!
Tetovált szemöldökömre szoktam felvinni, ha kopik a szín, vagy ha egy erősebb, karakteresebb színt szeretnék kapni!
(Volt, hogy szemhéjpúdernek is használtam! Nálam ott is megállta a helyét! Imádom!) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

2019. május 29.

Ez volt az első szemöldökformázóm még évekkel ezelőtt és nem bántam meg, hogy ezt választottam. Könnyű vele dolgozni, tartós. Nem szoktam mellé a fixálót használni, anélkül is használható :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

gabriella2121

2019. május 27.

Az első szemöldök formázóim közé tartozik. Kb. 1 évig használtam a sötétebb színt belőle. Alig fogyott, a szőke hajamhoz nagyon minimális kellett belőle, mert bár sötéten szeretem a szemöldököm de egyszerűen nem állt jól, így alig fogyott belőle. Imádtam. Aztán sajnos (lehet lejárt vagy valami hasonló) felkentem reggel és este lemosásakor borzasztóan hullott tőle a szemöldököm. Tuti ettől mert hogy elhagytam, a hullás abbamaradt. Azóta nem vettem újra. Talán majd egyszer visszatérek hozzá.. :) Amúgy mindettől függetlenül 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

jane79

2019. május 10.

Sokan ajánlották ezt a szettet, nagyon jó minőség, nem mesterkélt hatású. Ajánlom mindenképpen, akciós is sokszor szokott lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol