Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Organikus teafaolajat tartalmazó korrektor, amely elkendőzi és leszárítja a pattanásokat. Először használja a zöld oldalát a gyulladt bőr kipirosodásának ellensúlyozására, majd a bézs oldalát, a bőrhiba teljes eltüntetésére.

Csillag11223344

2020. június 7.

Nem hasznàlok alapozòt, a pattanàsaimat itt ott ezzel a termèkkel tüntetem el nèha vetem csak be a zöld oldalàt , a ròzsaszin oldala elfedi a pattanàsaimat ès le is szàrìtja őket, tini korom òta ezt hasznàlom, szerencse hogy az utolsò darabokat levadàsztam ebayròl , most betàraztam belőle mivel màr nem gyàrtjàk :(
Nagyon sajnàlom hogy màr nem gyàrtjàk de nàlam alapvetően egy db kitart 1 èvig vagy tovàbb.
Ötös ès többet is adnèk neki ha lehetne.
Fàj a szìvem amièrt màr nem gyàrtjàk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Ötös ès többet is adnèk neki ha lehetne.
Fàj a szìvem amièrt màr nem gyàrtjàk.

szeleske

2014. július 14.

Szeretem. 1. a hatása miatt: nem drasztikusan, de tényleg hatásos a pattanásokkal szemben. Nem tünteti el azonnal, de mintha nem is engedné kifejlődni a pattikat. Ha otthon vagyok, és nem rémisztek senkit vele halálra, a zöld részével szoktam lekenni az aljas kis dudorokat. Ha házon kívül van jelenésem, először a zöldet pöttyintem a fejemre, elkenem egy kicsit, aztán jön rá a bézs, hogy ne nézzenek ufónak. 2. Ár/érték: mindig akciósan veszem, az elsőt kb. másfél évig használtam, szóval nagyon megéri!
Amit talán kevésbé szeretek benne, hogy a bézs fele lényegesen gyorsabban fogy, mint a zöld, ezért kissé féloldalas a lelkem... Összesítve: próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Ancsuh

2014. február 6.

Ezt használom már egy éve, de még mindig megvan több, mint a fele. Kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 6.

Ezt használom már egy éve, de még mindig megvan több, mint a fele. Kedvencem.

nikus23

2013. július 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, a zöld oldala segít a pattanásokon és a bézs oldala pont jó a bőröm színéhez, nagyon jó korrektor, már a másodikat használom. Nekem tökéletesen elfedi a bőrhibákat. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.

Heidi

2013. február 27.

Én csak a zöld oldalát szoktam használni néha és az teljesen bevált.Ha meglátok egy pattit rákenem és viszonylag gyorsan leszárítja.Mivel csak a teafaolajos részét használom,ezért a barna részt levágtam róla,mert nem szerettem,ha fogyott a zöld és a bézs oldalról is került a bőrömre,amúgy is csak akkor használom,ha már nem megyek sehova. :) Ajándékba kaptam,de a bézs rész miatt nem veszem meg,mert pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Nikozia

2012. július 17.

én a magam részérő nem szeretem. a zöld nem halványít, a barna rész nem jól fedi el a zöldet és túl világos is. nehezen lehet eldolgozni, úgy, hogy maradjon is valami a patin, a gyógyításában meg szinte semmit nem bfolyásol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

kjucus

2012. június 9.

Nálunk mindig csak a zöld fele fogy el, mert csak éjszakára használjuk és olyankor felesleges eltakargatni a zöld foltokat. Ha megjelenik valahol egy piros folt, kezdődő pattanás, este rákenem a zöld krémet és reggelre szépen leviszi a gyulladást és a pirosságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

eveartstar

2012. május 28.

Rég óta használom, és szeretem ezt a terméket. A zöld oldalával finoman bekenem a pattanásokat, és a piros foltokat nagyon jól eltünteti. Utána rákenem a másik felét, így már egy igazi korrektor szerepét tölti be. Inkább szárítja a pattanásokat, de elmúlni gyorsan nem múlnak el tőle. Smink alá tökéletes. Meg szoktam várni az akciót és akkor szerzem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 28.

katica22

2012. január 16.

Csatlakozom Jucccchoz! Pattanások ellen nekem se vált be (zöld rész), de korrektornak nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Jucccc

2011. szeptember 13.

Szépen elfedi a pattanásokat, de nem múlnak el tőle. Éjszakára csak a zöld oldalt szoktam használni, nem túl szép látvány, de arra jó, hogy legalább nem növekszik tőle tovább a pattanás. Véleményem szerint korrektornak jó, de másra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0