Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2015. július 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Táplál és hidratál.

Wonderwoman91

2018. október 20.

Egy kérdés: Ami jó, azt miért kell mindig megszüntetni?
Nyárra tökéletes, jó illatú, gyorsan beszívódik.
(A sárga társa is jó volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Egy kérdés: Ami jó, azt miért kell mindig megszüntetni?
Nyárra tökéletes, jó illatú, gyorsan beszívódik.
(A sárga társa is jó volt.)

orsi0210

2017. július 24.

Én is meg tudom erősíteni, hogy könnyű textúrájú, híg testápoló, ezért gyorsan beszívódik a bőrbe, és jól hidratál.
Update: a dekoltázsomon piros foltok jelennek meg a használata után. Nem értem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

asztromélia

2013. november 29.

Imádtam! Kár hogy mostmár nem lehet kapni. Nagyon jól beszívódik a bőrbe és kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Lillcsike

2013. július 13.

Finom az illata, könnyen beszívódik, nyáron ideális, nagyon szeretem, a leégett bőrömet is hamar megnyugtatja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Melcsi29

2013. január 6.

Nekem is a sárga volt a kedvencem, kár, h megszűnt! Pazar illata volt, és jól, hamar beszívódott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Tulajdonképpen nem is ezt, hanem a sárga változatot szerettem volna, de azt hipp-hopp megszüntette a Ori. Ennek a szaga nekem picit gyógyszertári. És valahogy nekem ragacsos is lesz tőle a bőröm. De hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Kisani

2012. augusztus 13.

Jelenlegi testápolóm. Csak most, a nyári időszakban használom, ilyenkor megfelelően hidratál, és frissítő az illata is. Egyetlen szépséghibája, hogy nem szívódik be elég gyorsan, bár még így is gyorsabb, mint pl. testvajak esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

boxa

2012. augusztus 6.

Gyorsan beszívódott az illata is rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Gyorsan beszívódott az illata is rendben van.

narancsdzsem

2012. június 15.

Nekem nem itta be jól a bőröm, meg olyan furi az állaga is. Semmi extra különben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

Kakasné Keszei Anikó

Korcsoport: >54
2012. június 15.

Nekem nagyon bejött ez a krém, főleg nyárra.
Gyorsan beissza a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet és még az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 15.

Nekem nagyon bejött ez a krém, főleg nyárra.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract