Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: luca007, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők

​​​​​​Varázslatos igéző szemek az öt az egyben szempillaspirállal. Optikailag dúsítja hosszabbítja és ápolja a pillákat. Gazdag pigmentjei intenzív fekete színt nyújtanak.

Illa

2019. november 1.

Jelenleg a kedvenc szempillaspirálom. Mindent tud, amit egy spiráltól várok: gyönyörűen ívelt, szétválasztott pillák, dúsít is (bár talán ezt az ígéretét tartja belegkevésbé), tartós, semmi pergés. Valóban érdemes cikk-cakk mozgással felvinni, úgy sokkal látványosabb. És mindezek tetejébe még olcsó is (akcióban 1000 Ft). 100%, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

baadri

2019. április 4.

Nekem tökéletesen működik. Gyönyörű pilláim lesznek tőle. Többen is kérdezték már, hogy műszempillám van e, pedig csak Őt használom. Akiknek nem válik be, lehet, hogy rosszul használja. Tudom hülyén hangzik, de először a rövidebb kefékkel kell kezdeni, majd a hosszabbal folytatni. Fontos, hogy felvitel közben érdemes forgatni ("tekerni") a spirált, illetve "Z" betűt leírni vele, így sokkal hatékonyabban formáz. Végül több rétegben is kenhető, Én így csinálom és még nem találtam jobbat ennél. Persze benne van a pakliban, hogy nem reagál ugyanúgy mindenki szempillája a termékre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Yubiri

2018. szeptember 28.

Nem kornzsofi termékében van a hiba, nekem sem vált be a termék!
Teljes mértékben osztom a véleményét, nem értem mi benne az 5in1.
Az eredmény alig látható, dúsítást főképp NE várjatok tőle!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Nem kornzsofi termékében van a hiba, nekem sem vált be a termék!
Teljes mértékben osztom a véleményét, nem értem mi benne az 5in1.
Az eredmény alig látható, dúsítást főképp NE várjatok tőle!!!!

kornzsofi

2018. július 8.

Nekem nem sikerült megértenem a koncepcióját, és azt sem, mi az az 5, ami in 1. Nehéz dolgozni vele és az eredmény alig látható.
Az itt olvasott vélemények alapján elképzelhetőnek tartom, hogy az én termékemben van valami hiba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

kviktoria

2017. október 20.

Nem csomósít, nem kenődik és nem kell vele sokat vacakolni. Nekem nagyon bevált, biztos újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

802058

2017. július 31.

eléggé jó spirál, nem potyog le, kicsit nehezen bánok vele, de meg kell tanulni hogyan kell használni a fejét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

dalmuska

2017. május 7.

Ez a közé a 4 szempillaspirál közé tartozik, amelyek a legjobbak ever. Nagyon szépen szétválasztja a pilláimat, nem csomósít, és a nap végére sem kenődik el, és nem is potyog, de tényleg, egyáltalán nem, egy kicsit sem, pedig nem vízálló. Ellenben nagyon könnyedén le lehet szedni micellás vízzel.
A színe gyönyörű ébenfekete, egyszerűen mesés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

A színe gyönyörű ébenfekete, egyszerűen mesés. :)

Enne

2017. április 8.

Update (2017. 04. 08.) Egyszerűen nem sikerült megszeretnem! :( Az lehet, hogy hosszabbít, de nem dúsít, és még mindig folyik, rengeteget vesz fel a keféje és összeragasztja a pillákat, szempillafésű nélkül nem érdemes nekiállni használni, az meg ugye hosszabbítja a folyamatot, főként, ha reggel sietne az ember, és nem ér rá vele elszórakozni. Le kell vonnom még egy csillagot.

2017. 02. 08. Most már használom két hete, így merek írni is róla. A legelején ugyanis minden spirál nagyon folyós, és lehetetlen megmondani, hogy jól fog-e teljesíteni. A második hétre már bejáródott mondhatni, és egész könnyű használni. Azt azért meg kell nézni, hogyan fordítjuk, mert van egy kisebb és egy nagyobb "tüskéket" hordozó oldala. Ez először kicsit furcsa volt, amikor kibontottam. Na de hozzá lehet szokni. Ami elmondható róla, hogy hosszabbít, szerintem ijesztően hosszú szempillákat csinál, és nekem össze is tapasztja valamelyest, így kevesebbnek látszik, kicsit olyan, mintha ragasztottam volna magamnak 8-10 szál hosszú műszempillát. Nem érzem, hogy dúsítana, holott nekem elsősorban erre lenne szükségem, a hossza rendben van. Szóval alapvetően egy jó spirálról van szó, olyanoknak ajánlom, akik kifejezettem hosszabbításra használnák. Én viszont váltok. Ja és ami még fontos! Lemosni nem könnyű micellás vízzel. Többször kell nekimenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

repis

2017. április 5.

Nagyon szeretem, inkább kenődik, mint potyog, ami szerintem a jobbik eset. Tartós, viszont tényleg ügyelni kell rá, hogy az a kevés festék ami "lefolyik", azt eltávolítsuk.
Gyönyörű hosszú pillákat varázsol, nekem nem is tapasztja össze őket.
Aktuális kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Gyönyörű hosszú pillákat varázsol, nekem nem is tapasztja össze őket.
Aktuális kedvenc! :)

alexandra0914

2017. március 5.

Szamomra sokkal tobbet bizonyitott, mint barmelyik drogeriaban megvasarolt dragabb tarsa (maybelline, rimmel, stb). Hosszit, nem tapadnak ossze a pillaim tole. Megvan fekete es kek valtozatban is, mindkettot imadom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Ceteareth-20
Emolliensek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Dimethicone, Rhus Verniciflua Peel Wax, Lecithin, Ceteareth-20, Panthenol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Lecithin, Ceteareth-20, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Myristic Acid, Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 77499, Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Ethylparaben

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.