Oriflame

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,64 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. október 30.

Kiszerelés:   4,64 g
Lelőhely:   tanácsadónők

"Tervezze meg szemsminkjét a csodálatos szemhéjárnyaló palettával. A szeme, akár egy festővászon. Legyen kreatív. Válassza ki azt a színpalettát, amely leginkább tükrözi hangulatát. A szemsmink megjelenése így lehet: természetes, füstös vagy élénk. Minden paletta 8 matt és közepesen gyöngyházfényű árnyalatot tartalmaz."

3 változatban kapható

Palma215

2020. június 24.

A Vivid árnyalat van meg. A színek gyönyörűek, közepesen pigmentáltak, felvitel közben nem pereg le, szemhéjalapra szépen el tudtam dolgozni. Az egyetlen problémám, hogy ez a paletta valami iszonyatosan picike. Akciósan vettem, a nyolc szín talán meg is érte, de nem tudom, ilyen nagyon apró kiszerelés/per szín hány használatra lesz elég. De a színek viszont tényleg csodásak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.