Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Lelőhely:   tanácsadónők

Intenzív szemsmink, csodás megjelenés a szemhéjárnyaló paletta ragyogó, egymással eldolgozható árnyalataival. Minden paletta három, selyemfényű, kőpúderes, magas pigmenttartalmú szemhéjárnyalót tartalmaz. A praktikus kétoldalú applikátor és a tükör tartozék.

2 változatban kapható

lassugepard

2017. október 29.

Sokáig visszajártam abban a reményben, hogy valaki ír róla véleményt, végül feladtam és megrendeltem. Jól tettem. A leírással összhangban nagyon jól pigmentált, gyönyörű színek. A képen látható radiant peony árnyalatot vettem. A világosabb színek jók hétköznapra is, a sötétlila nekem inkább esti, alkalmi sminkhez passzol. Szépen lehet dolgozni vele, az aplikátor is jó. A csomagolás is jópofa, mágnessel záródik. (Arra nem vennék mérget, hogy táskabiztos.) Akciósan nagyon megérte.

Barátnőm kipróbálta, és annyira tetszett neki, hogy nem volt szívem nem neki adni. :) De ha úra akciós lesz, rendelek magamnak is.

Azóta vettem magamnak is egyet. Időközben a sötétlilával is megbarátkoztam, szépen lehet vele kontúrozni. Ja és az aplikátor is 5*. Jó tartása van. Amit a Rimmel palettámhoz adtak, azzal nem lehet kontúrozni, mert túl puha a vége.

Megrendeltem a másik (asszem Dramatic Tourmaline névre hallgató) árnyalatot is 1000 forintért. Ez is nagyon szép, de a harmadik színt, ami egy erőteljes matt fekete, nem nagyon fogom használni. A másik kettő viszont gyönyörű, bár a zöld lehetne kicsit világosabb, de így is jó. A világos színt pedig szoktam a peony pinkjével kombinálni, ha nincs kedvem az abban található gyöngyházas halványlilához. Kár, hogy több színben nem készült ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

fdorottya

2017. augusztus 2.

Meglepően jó termék. Nem szeretem az Oriflame szemhéjpúdereit (porzik, nem tartós). Nagyon tetszett a színösszeállítás ebben a palettában. Pont akciós volt a katalógusban, így megrendeltem. Max, ha nem jön be visszaküldöm. Azt kell, hogy mondjam tetszik. Gyönyörűek a színek, megfelelően pigmetáltak, tartósak (mondjuk én minden szemhéjpúdert alappal használok), szépen épithető, nagyon jól lehet satírozni. Nagyon tetszik a termék csomagolása. Mágneszáras, tükör is van benne. Számomra az aplikátora használhatatlan. Kellemeset csalódtam. Akciós lesz még rendelek belőle. Teljes áron viszont szerintem nem éri meg. Ennél van jobb minőségű paletta is ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.