Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

tgerika74

2017. március 15.

Nekem a Rose taupe árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Nem irritál, sőt, úgy érzem, a szemhéjamon krémessé válik, mégsem ül meg a ráncban, szinte ápolja a bőrt. A színe pont olyan, amit hétköznap viselni illik egy munkahelyen. Nálam jól fed, tartós is, lehet, hogy más színben is veszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 15.

dia0311

2016. november 5.

Pink Mauve árnyalatban van meg, nagyon szeretem, csak sajnos már eléggé elhasználódott. A rózsaszínt hétköznapokra hordtam, itthon használtam a sötétlilát is. Mindegyiknek szép a színe, picit csillámosak, egészen jól tartanak. Plusz pont a tükör és a kis applikátor (+ imádooom ezt a lila csomagolását a The One--nak!:D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

virágszirom

2016. október 12.

A rose taupe árnyalatot rendeltem meg. Letisztult elegáns csomagolása van, belül egy kis aplikátor és tükör is található, a színek szépek. Ez idáig jó is lenne, mert amint elkezdek sminkelni vele alig látszik valami. Nagyon csekélyen pigmentált, főleg a rózsaszín alíg látszik. Legalább háromszor átmegyek vele a szemhéjjamon hogy egyáltalán látni lehessen. Nap végére persze le is esik. Kár érte mert a csomagolás kivitelezése szép és praktikus,de a színek minősége nagyon tré.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

Zellerlevel

2015. december 30.

Szép színe van, de nem igazán látszik a szememen, ez egy hétköznapi sminknek jó, de még így is rá kellett segítenem egy sötétebb árnyalattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

ljudith78

2014. szeptember 20.

Hosszas vívódás után a Rose Taupe árnyalatot rendeltem meg.
Potyog...Jó, majd a szemhéjalapozó megtartja, meg vagyok már annyira gyakorlott cirka 20 év sminkelés után, hogy ez ne legyen akkora dráma.
De még egy olyan szemhéjalapozó, mint az Artdeco sem képes kihozni belőle sokat, olyannyira alul pigmentált. Még az akciós árát (1000 ft körül rendeltem) sem éri meg.
Anno sok-sok éve, mikor még matt bordó kompaktban voltak ezek a szemhéjárnyaló duók kaphatóak, sokkal jobban pigmentáltak voltak (vagy csak az emlékek fakultak meg, tényleg nem tudom).
Teljes pénzkidobás kategória...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Hosszas vívódás után a Rose Taupe árnyalatot rendeltem meg.
Teljes pénzkidobás kategória...

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, Ultramarines, CI 77492, CI 42090, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Oxide Greens / CI 77288, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.