Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leba, Módosítva: 2015. március 20.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 1200 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: kézfejen egyszer swatcholt, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
Oriflame The One Colour Unlimited Matt Ajakrúzs Berry Crush arnyalat
Ár: 1000 , Eladó: Hatshepsut
Állapot: swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Campona) , vagy Foxpost (+700Ft)
Julus92

2019. augusztus 10.

Na ez egy jó kis matt rúzs volt. Nem száradt teljesen szilárdra, nem egy kenődésmentes rúzs, de nem is bántam, mert cserébe nem szárította annyira az erre egyébként hajlamos ajkaimat. Szép erős színe volt, nekem egy sötét narancssárga árnyalatom volt. Sokat használtam,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

nikiii.*

2019. augusztus 7.

Mivel épp be akartam tárazni a színtípusomhoz illő rúzsokból, ezek a csodák pedig le voltak árazva, úgy döntöttem, rendelek hármat. Jókat olvastam róla, gondoltam megéri azt a háromezer forintot így leárazva (a három rúzs...). Ez. Egy. Csoda. A három árnyalat a Perpetual Papaya, a Sunset Horizon és a Constant Coral. Imádom használni, nagyon strapabíró, nem kenődik el, nem mászik el, és hihetetlenül tartós. Nem igazán csókálló, de nem is vészesen terül el a párom arcán, ha épp úgy adódik, és könnyen le tudom róla törölni. :D Pár óra után száraznak tűnnek tőle az ajkaim, így rá szoktam rakni egy kis ajakbalzsamot, viszont egyáltalán nem szárít, hiába hordom minden hétköznap napi 7-8 órán keresztül. A színe folyamatosan kopik, nem lesz foltos, és a színek sokkal gyönyörűségesebbek, mint a katalógusban. Imádtam, hogy élénk tavaszként végre be tudtam szerezni hozzám illő rúzsokat, örök szerelem. (Jól működik az Oriflame The One rúzsprimerjével is, amiből ajándékba kaptam hármat a rendeléshez.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

BDiana

2019. május 17.

Nekem az 'endless cherry' árnyalat van meg, ami nagyon tetszik, igazi vidám, vagány szín. A rúzs textúrája nagyon krémes, kényelmes viselni, viszont nem "szuper matt", ahogy a termék nevében szerepel, ami nem is baj, mert így nem ül be az apró repedésekbe. Nem olcsó, de szerintem megéri az árát, nekem pozitív csalódás volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

florcsiii

2017. szeptember 14.

Anyukámtól kaptam, aki vakon rendelte meg :D A Vivid Pink-re esett a választása, ami szerencsére nekem nagyon tetszik. Tetszik az, hogy kicsit krémes, mégis matt. A tartóssága és szárítása átlagos és szépen kopik. Én nem venném újra, mert ennyi pénzt nem ér, de biztos, hogy el fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

edi01

2017. augusztus 7.

Szerettem. Se nem matt se nem fenyes. Egeszseges fenye volt de olyan megfoghatatlan tenyleg a matt es a fenyes kozott. A szine gyonyorusegesek voltak. Tartos volt es konnyu volt felvinni. Nem fogyott olyan hamar de nem olcso. Amiota kivontak a kedvenc szinem nem vettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

IldiWolford

2017. július 3.

Nekem a red passion árnylat van meg. Sajnos a szín nem jó, sokkal világosabb mint amilyet ígér. Nem elég tartós, és egyáltalán nem matt. Csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

gcintia

2017. június 9.

Imadom! Nekem a Soft Rose van meg es gyonyoru matt szine van. Es nagyon tartos, eves ivasnal talan kopik egy picit. Lebet egy kicsit szarit de en ugy szoktam h mielott ruzsozok kb negyed-fel oraval elotte felkenek egy kis ajakapolot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Katsura

2017. május 7.

Nekem nagyon szárít, nagyon kiemeli az ajkamon az egyenetlenségeket és van ennél jobb rúzs is ilyen árkategóriában. A színei nem rosszak, egy piros van meg. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Ermyan

2017. április 21.

Nekem egy coral színű van, és meg vagyok vele elégedve. Csak abban nem vagyok biztos hogy jól áll e. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

OPetra

2017. február 11.

Valóban olyan, amilyennek beállítják: matt, intenzív színű, a tartósságát én közepesnek ítélem meg. Egyébként nagyon szeretem, egy gyönyörű, mély bordó színű van nekem belőle, nem tudom pontosan az árnyalat nevét. Könnyen lehet vele bánni, nagyon szép a végeredmény. Nálam 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0