Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nanna21, Módosítva: 2014. április 14.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Egész napos hidratálást nyújtó Lip-Kiss komplexszel és 12-es fényvédő faktorral, hogy a szép, sima ajkak még jobban ragyogjanak.

Érzékien csillogó, fényes ajkak. Fémesen csillogó részecskéi intenzíven visszaverik a fényt, és csodásan ragyogóvá, vibrálóan csillogóvá varázsolják az ajkakat. Az extra fényes ajakrúzs akár 50%-kal fényesebben ragyoghat, mint a hagyományos ajakrúzsok.

15 árnyalatban kapható.

Kiszerelés: 1,7 g

Oriflame The ONE Extra Fényes Ajakrúzs - Clover haze
Ár: 1500 , Eladó: ChinchillaLover
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Eger, Budapest, fizetés: Megbeszélés kérdése

jane79

2019. május 10.

Kétféle árnyalatom is van. Nagyon szeretem használni, tényleg extra fényes használat után. Nagyon finom az illata is. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Csutak

2018. április 30.

Két színben, egy nude és egy pink, rendeltem mintát ebből a termékből. Nem bántam meg. Nagyon szépen csillog, de nem olyan zavaróan. Tartós, olyannyira, hogy ha a rúzst le is töröltem, a csillámok még jó sokáig a számon maradnak. :D Picit szárít, de ez nem téma...aláhidratálok és mehet is a nap. :) Szerintem meg is rendelem ebben a két színben a teljes verziót is. UPDATE: Végül egy teljesen más színt, a Pink Spritz nevűt rendeltem meg és imádom. Finom, édes illata van, szép fényes és csillogós. Abszolút kényelmes még mindig a viselése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

csilla11112

2018. február 28.

Nekem nagyon bevált, és akcióban nagyon olcsón hozzá lehet jutni.
Elég tartós, jól hidratál, és gyönyörű szépen csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Nekem nagyon bevált, és akcióban nagyon olcsón hozzá lehet jutni.
Elég tartós, jól hidratál, és gyönyörű szépen csillog.

Damayanti

2017. október 18.

Elégedett vagyok vele, akcióban szinte apró pénzért vettem és nem bántam meg :) A raspberry sorbet árnyalat van meg, ajkakon nem túl rikító, inkább a természetes színt erősíti, de azért hozzá ad pont annyi pluszt színben és fényben, amennyi nekem tökéletes :) Az illata kellemes, állaga is jó, egyszerű vele dolgozni és nem ragacsos érzés, én nem érzem hogy a számon van, eleinte azt hitem hogy ennyire gyatra a tartóssága, hogy azért nem is érzem már a szokásos szájfény/rúzs érzést a számon pár perc után, de rájöttem hogy csak egyszerűen hálistennek végre egy olyan ajak kence, amit nem érezni :) Azért annyira nem tartós, mint vártam, de nem is rossz. Hidratálást én nem érzek, de nem is szárít és nekem ez elég. Összességében szeretem :) Lazán lepipálja a hasonló kategóriás (értem a színt és fényt) L'orealt, ami pedig vagy ötször ennyibe került :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Bradshaw

2017. október 17.

Drágaságom.... red ovation van meg belőle. kár hogy nem rendeltem többet. igazi nyári szín. üde barackos illattal. Szépen csillog, nem tolakodó. nyáron pont eleget hidratál. nem túl tartós, de tükör nélkül is újra lehet kenni. mindig beledobom a táskámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

lenizsu

2017. március 15.

Tényleg nagyon jól hidratál ez a rúzs. Szépen csillog felkenés után, és a színe is gyönyörű. A tartóssága nem az igazi, de abszolút kompenzál egyéb tulajdonságaival.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

kissproof

2017. január 9.

Nagyon pigmentált. Tele van csillámmal ami nem annyira zavaró. Rettentően hidratál. Nem annyira tartós, de nekem megéri újra kenni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

adrica

2016. október 20.

Én egyszerűen imádom!!!!!
Illata, színei, csillámai lenyűgöznek. Még a hidratáló ajakírt is képes helyettesíteni, mert nem szárít, sőt!!! nekem inkább még ápoló hatása is van.
Mivel sötét színű, vöröses lilás a hajam, ezért visszafogott, letisztult szemsminkhez simán hordom a sötét színeit is nappalra, hétköznapra, de a világos színeket meg abszolút lehet. Elárulom, hogy a bálokba is ezekkel szoktam virítani, csak akkor már felteszek egy ütősebb szemsminket is hozzá.
Egy hibája van, hogy tényleg az evést, ivást nem bírja. Babum, majd újra kenjük. Kedvenceim: Red Ovation, Brilliant Fuchsia, Raspberry Sorbet. Egyszer az összes kicsi mintáját is berendeltem, de nagyokból az előbb említetteket vettem meg. Még a kívánság listámon van egy világos, nude színű is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Én egyszerűen imádom!!!!!

dia0311

2016. október 1.

Ma kaptam meg a Glistening Rose árnyalatot, ami egy halvány rózsaszínes, kellemes nude szín, tükör nélkül is tökéletesen fel lehet kenni. Gondoltam jó lesz suliba, de ezt inkább visszavontam, ugyanis szerintem megvakítanám a tanárokat. Ez valami eszméletlen gyönyörűen csillog, már-már mondhatnám, ragyog. Hidratál, kellemes viselet, sajnos kétlem, hogy tartós, de mivel bármikor újra lehet kenni tükör nélkül ezérr megkapja a maxot. Szerelem:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

zdoreebaba

2016. augusztus 2.

Szeretem használni. Mindig nálam van a kis neszeszeremben ez a cukiság. A csomagolása praktikus, bárhol és bármikor könnyen elő tudom venni. Tartóssága is egészen jónak mondható. Szép csillogós színekben kapható. Nekem egy van ebből az ajakrúzsból, a Brilliant Fuchsia árnyalat, ami egy enyhén csillogós, fényes erősebb rózsaszínre hajaz. Szerintem nekem egészen jól áll a barna szememhez és hajamhoz (legalábbis akiktől visszajelzést kaptam). Az ajkakat egyáltalán nem szárítja, pont ellenkezőleg, engem hidratált is. Ár-érték arányban megfelelő. Az illatáról annyit, hogy görögdinnyés, ami nekem a gyengém, így szerelem lett első látásra! Télen nyáron használom, úgyhogy nagy kedvenc!
Megpróbálok még több árnyalatot beszerezni ebből a kis csodából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Megpróbálok még több árnyalatot beszerezni ebből a kis csodából.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Lanolin, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Canola Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 28 / CI 45410, Red 7 / CI 15850, Ci 77820, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77499, CI 77492, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT, Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Lilás piros.