Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Csodálatosan hangsúlyos szempillák az Oriflame legkönnyebb érzést nyújtó szempillaspiráljával. Formulája természetes napraforgómagot és bogyós gyümölcsökből nyert viaszt tartalmaz, amelyek pillekönnyűvé, selymessé teszik a spirált, hogy szinte észre sem veszi, hogy viseli. Puha, könnyű applikátora különválasztja és tökéletesen befedi, optikailag hosszabbítja, nem nehezíti el a pillákat."

Ensisa

2019. február 1.

Imádom! Munkatársnőmtől kaptam, mert ő már nem használ ilyeneket, és így nekem ajándékozta. Egyszerűen maga az álom ez a spirál. A szemem nagyon érzékeny minden eddig használt terméktől könnyeztem, égett, majd eszeveszettül viszketni kezdett, de ez a termék hihetetlen. A pillám dús, hosszú és tökéletes lesz tőle. Kár hogy 5 a maximum, mert szerintem ez a termék 10* is megérdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Lolychan

2018. január 21.

Gyorsan megvettem, mivel kifutó termék lett. A keféje sokkal nagyobb, mint amihez én hozzászoktam. A szemzugban lévő pici pilláimat nehéz kifestenem vele, de ha maszatolás és belepislogás nélkül sikerül, akkor nagyon szép a végeredmény. :) Egy problémám van vele, hogy nem tartós, nap végére a szemem alá lepotyog. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

hannabiro

2018. január 5.

gyönyörű pillákat eredményez, szétválasztja, hosszabbítja azokat, minden nap használom!kár, hogy mostanában nem lehet rendelni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

kobarbika

2017. augusztus 19.

Az eddig próbált Oriflame szempillaspirálok közül nekem ez tetszik a legjobban. Könnyed, szépen szétválasztott, hosszú pillákat eredményez. Egész nap tartós, nem kenődik el. Hétköznapi használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

scintilla

2017. augusztus 3.

Ritkán használok drágább spirált, mert megelégszem a Kallossal. Ajándékba kaptam és tényleg nem ragad össze, könnyen felvihető, tartós, nincs pandaeffektus. Ez szerintem nem az applikátoron múlik, hanem a festéken. Csak azért nem vennék ilyet, mert 5x annyiba kerül, mint a kedvencem. Ezért persze nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Anitay

2017. július 31.

Szeretek spirálokat próbálgatni ritka, ha hosszútávra lehorgonyzok egy mellé. Oriflamet szerettem volna mert jó az áruk és ugye sok akció is van. Az itteni vélemények alapján választottam. Jó kis spirál :D Könnyű vele bánni, szép pillákat csinál hétköznapra tökéletes! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

802058

2017. július 31.

Nekem ez a spirál nem csinált semmit sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Nekem ez a spirál nem csinált semmit sem :(

marcha

2017. február 6.

Nagyon jó spirál, szétválasztja és hosszabbítja a szempillákat. Inkább természetes és könnyű, mint brutál hatású, de a műszempilla-effekthez van másik spirálom. Nem pereg le és nem kenődik el, szépen lehet rétegezni is, és könnyű lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Ancsibaba1993

2017. február 5.

Nekem nagyon bevált,abszolút alap kellék a kozmetikai táskámban. Nem csomósodik,nem pereg le,viszont könnyű eltávolìtani. Csodaszép hosszú,könnyed és különálló szempilláim lesznek tőle,sokszor jegyezték már meg nekem mikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

lillyofthew

2017. január 19.

Szeretem azokat a sminktermékeket melyek szép csomagolásba vannak "öltöztetve", ezért esett a választásom erre a spirálra. Nos a tartalom is eléggé meggyőző, szép különálló pillákat tudok festeni vele és ami számomra fontos, nem túl erős egy rétegben. Viszont többszöri használat után rácsomósodik a kefére a festék, ezért olyankor (egyszer fordult elő eddig) sminklemosó kendővel letörlöm, utána újra használható. Elégedett vagyok vele összességében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.