Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: manitia, az összetevőket feltöltötte: b5bea, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   tanácsadónők

Intenzív, fémesen csillogó, folyékony szemhéjárnyaló. Pigment-gazdag színekben,egyszerűen használható applikátorral. Tökéletesen fed, nem kenődik el, ragyogó, tartós hatást nyúj

b5bea

2020. március 15.

2020.márc.
Sajnos nem tudtam kellően kihasználni, mivel elég erőteljes csillogása volt, így félretette. Hááát, nagyon hamar beszáradt, így csak nagyon keveset tudtam belőle elhasználni. :((
2016.nov.
Nekem a fehér színű van meg, nagyon pigmentált, erős, így csak egy picit szoktam az applikátorral a szememre kenni és ujjal eloszlatni a szemhéjon. Tartós, krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

2020.márc.
2016.nov.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.