Oriflame

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kreni94, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Normál

Csodás pillák pillanatok alatt. Az optikailag extrém hosszúságot nyújtó szempillaspirál spirálos applikátorának és rugalmas, rostszálakat tartalmazó formulájának köszönhetően szempillái akár 74%-kal hosszabbnak látszhatnak. Gyorsan szárad, nem csomósodik.

Petra0408

2019. június 9.

Az egyik legjobb spirál, amit próbáltam. Gyönyörűen elválasztja a pillákat és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

user6

2019. május 24.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom! Szépen hosszabbítja a pillákat, jól építhető, nem csomósodok és egyáltalán nem potyog le! Nagyon szeretem, mindig újrarendelem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

RyahOneY

2019. február 13.

Olvasva az eddigi értékeléseket róla, mintha én nem is ezt a terméket kaptam volna, vagy mások használtak volna totál más terméket... :/ Én nemrég rendeltem meg ezt a spirált, szettben volt nagyon jó áron szemöldökcsipesszel, szemceruzával és ajakbalzsammal, gondoltam, úgyis hasznát veszem mind a négynek, hadd jöjjön, ennyiért biztosan megéri. Na persze.... -.- Az már csak részletkérdés, hogy az ajakbalzsam helyett csak az üres dobozt kaptam meg, a szemceruzától meg úgy könnyezek, mint a franc - de hogy még ez a szempillaspirál is egy katasztrófa, na ez már túlzás... -.- Hiába lehúzom, így is rengeteg festéket visz fel a szempilláimra, iszonyúan összecsomósítja, és minél többször húzom át rajta a kefét, annál katasztrofálisabb a helyzet... :/ Aki pókláb szempillákat akar, annak hajrá, de amúgy senkinek nem ajánlom. Életem legborzasztóbb spirálja... (Ha már Oriflame-től akarunk szempillaspirált, inkább ajánlom a WonderLash-t, sőt még a No Compromise is jobb volt ennél...) Még ezt az 1 csillagot sem adnám meg neki szívem szerint...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

floralism

2019. február 10.

Legkedvencebb szempillaspirálom!! Szépen dúsít, hosszabbít és szétválasztja pilláim. Bárkinek ajánlom aki egy viszonylag olcsó, de szuperjó spirált keres, mert ez egy tökéletes befektetés!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

nedina

2019. január 21.

Kedvenc szempillaspirálom, már régóta ezt használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Sokkal jobban teljesít mint egy-egy nagyobb márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

tunderke89

2018. november 20.

Számomra ez a szempillaspirál tökéletes, olyan, amit régóta kerestem.
Könnyű felvinni, szépen hosszabbít, és amit a legjobban szeretek benne, hogy gyönyörűen szétválasztja a szempilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Számomra ez a szempillaspirál tökéletes, olyan, amit régóta kerestem.

Szabina82

2018. augusztus 12.

Nem kenődik el - bár néha picit csomósodik a szempillán. Azt nem mondanám, hogy csodás a hatása, de hétköznapi használatra pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Evu28

2018. augusztus 3.

nagyon joo spiral

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

nagyon joo spiral

Nimfa551

2017. december 30.

Jó kis szempillaspirál, a pilláim hosszabbak lesznek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Jó kis szempillaspirál, a pilláim hosszabbak lesznek tőle.

Jeanette88

2017. december 14.

Ennél sokkal jobb spirálok vannak az oriflamenél, Jobban szeretem az apró fésűs kefekialakítást......ez több festéket visz fel, amire ha nem vigyázok összeállnak a pilláim, ha lehúzom a kefe szélét, hullanak a szálai. :)

Ha van időm vele szórakozni, szép fekete pillákat csinál, de maradok annál ami bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.