Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Kiszerelés:   3 x 2 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Kompakt, 3 az 1-ben korrektorkészlet. A kettő, kiváló fedést nyújtó, krémes formulájú, különböző árnyalatú korrektor elkendőzi a bőrhibákat és tökéletesíti a bőr tónusát. A készlethez tartozó kőpúder rögzíti a korrektort és fokozza annak hatását. Növényiolaj-tartalmának köszönhetően táplálja a bőrt és nyugtatja a pattanásokat.

Sziszikee58

2019. április 2.

A korrektorok valóban jól fednek, a púderrel sincs különösebb probléma. Viszont azt én is hiányolom, hogy nincs hozzá applikátor, mivel maga a kiszerelés elég kicsi, így nagyon vékony ecsetek kellenek hozzá. A tükröt pedig nagyon feleslegesnek tartom benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

zfruzsi

2019. március 5.

Én a két krémes terméket szeretem belőle, mert jól fednek, nekem száraz bőrűként nem zavaró a "zsírosságuk" sem, sőt kifejezetten szeretem ezt bennük. Az egyiket már teljesen elhasználtam, a másikat is 80%-ban, úgyhogy látszik, hogy napi szinten használatban vannak. Én egyébként nem bőrhibákra használom őket, hanem csak és kizárólag a szem alatti területre és nekem oda nagyon bevált, az egyik kedvencem eddig. A púderrel bajban vagyok, mert ha van türelmem kiszenvedni a csomagolásából, akkor szeretem, de nagyon macerás, hogy ilyen kicsi és nehezen hozzáférhető, úgyhogy ezt az egyet nem tartom praktikusnak és nem igazán szeretem benne. Ennek ellenére is nagyon szeretem és bár ezt kaptam, de bármikor újravenném - a világosabb árnyalatban, mert ennek a Mediumnak a sötétebb színe télen azért elég sötét nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Csipetke

2017. október 26.

Örültem,hogy ilyen a kiszerelése és még kis tükör is van benne. Mikor elkezdtem használni még úgy voltam vele, hogy jók az árnyalatok benne és tetszik. De aztán azt vettem észre, hogy se a világos se a sötétebb árnyalat sem jó a szemem alá.És a púder szerű világos valami még borzalmasabbá teszi.Nem tudom egyik árnyalatot sem szépen eldolgozni, hogy normálisan fedjen. Nem mellékesen nagyobbnak is gondoltam maga a kiszerelést. Bedobtam a táskámba, hogy legyen alapon megtartottam de nem használom mindennap csak ha nagyon muszáj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Ancsulitisz

2016. november 21.

A sötétebb árnyalatot használom, kellemes a textúrája, jól eldolgozható,a szem alatti karikákat szépen elfedi.
A púder része túl világos a bőrtónusomhoz, viselés közben egy idő után zsíros érzetet kelt.
Én egy kissé nagyobb kiszerelést vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Én egy kissé nagyobb kiszerelést vártam.

Suwun

2016. október 11.

A két árnyalat közül a világosabbat vettem meg, mivel elég világos a bőröm. A kiszerelés kompakt, épp ideális, a működési elve (ugye komplementer színekkel dolgozik a sötét karikákkal, valamint a bőrhibákkal szemben) pedig jól bevált módszer már. A krémes állagot könnyű lenne feltenni, ha mondjuk megszántak volna egy applikátorral mellé, mondjuk a felesleges tükör helyett (ilyen műveleteket inkább nagyobb tükröknél csinálok). Ha épp nincs kéznél egy erre való, pici ecset, akkor használhatod az ujjadat, de az sosem az igazi. A púder része szintúgy. Annyira nem olcsó ez a korrektor szett a cég többi termékéhez képest, hogy ne adjanak hozzá eszközt a használathoz.

Edit: A két, krémes állagú színnel könnyen lehet dolgozni, már a napi sminkrutinom részévé vált ez a termék. A púderes részét azonban nem használom, nálam az inkább csak ront az eredményen. Viszont a karikákat és a vörös foltokat szépen tudom takarni, alapozó alatt nem is látszik belőle semmi. Ezért emelek egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.