Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: Ada6200, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2 az 1-ben kondícionáló balzsam 8-as fényvédő faktorral a puhább és rugalmasabb ajakbőrért. Hidratáló és bőrvédő, tartós hatást nyújt. AquaCare kondícionáló komplexet tartalmaz.

Ár: 849 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

vikimaja

2021. szeptember 27.

Nekem sajnos csalódás volt ez az ajakbalzsam. Édesanyám nagyon szereti, neki bevált, úgy voltam vele, hogy kipróbálom én is de nálam nem érte el a várt hatást. A hidratáló hatása nálam az első pár használat után elmúlt (szerencsére nem rontott a helyzeten, de segíteni se tudott) és iszonyatosan gyorsan fogy, a teljes árát nem érte meg nekem. Az összes pozitívuma számomra, hogy szép a színe, szájfénynek elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

zdoreebaba

2021. február 7.

Állandó smink kellékem, jó társam úton útfélen, ha hideg van, ha meleg. Jól hidratálja az ajkakat, feltölti életenergiával, védi a kiszáradástól, a környezet káros hatásaitól (Uv-sugárzás). A Natural Pink és Nude árnyalatokban volt/van meg. Mindkettőt nagyon megszerettem, akár önmagukban, akár rúzs alá is feltehetők. Ízük, illatuk ugyanolyan. Színükben kicsit másabbak. Míg a Pink egy lágy tavaszi rózsaszín, addig a Nude egy mályvás színt ad az ajkaknak. Ez volt számomra meglepő, mert a Nude-nak világos barnás, bőrszínnek kellett volna lennie a nevéből adódóan, de ettől függetlenül nekem ez nagyon jól áll. A lényeg, hogy táplálják a bőrt, teszik, amit tenniük kell. A vírus időben nagyon jól ki tudom őket használni. Mindig van belőle utánpótlásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

veci

2020. június 16.

A nude árnyalat van meg belőle. Nagyon sokat nem tud, de elég jó balzsam. Arra tökéletes, hogy kötelezően tartok itthon mindig minimum egy színezett ajakápolót azokra a napokra, amikor nem teszek fel rúzst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Alexa789

2020. május 29.

Jó kis tápláló ajakbalzsam, szép fényt ad a szájnak. Kellemes az illata. Gyorsan elfogy, a teljes árat nem fizetném ki érte, de akciósan jó vétel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Rainbowgirl14

2020. február 26.

Transparent árnyalatban használom, nagyon szép fényt kölcsönöz az ajkaimnak, kellemes az illata is. Én mindig akciósan szoktam venni, az eredeti árát talán nem éri meg, főleg azért, mert kevés termék van benne és gyorsan is fogy. Ettől függetlenül én nagyon szeretem, már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 26.

mariasoros

2019. november 25.

A nude árnyalatot szoktam venni, ha akciós. Nem csodaszer, a meggyes Labello jobb, viszont ennek szebb az árnyalata. Rúzst nem használok, ez nekem elég. Hidratál, szép a színe, de hamar elfogy és teljes áron már vannak jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 25.

sorsi83

2019. október 4.

Csinos kivitelű, könnyű használni. Nude árnyalatban van meg, mindig magamnál tartom, ha nincs kedvem, időm rúzsozni, ezt kenem fel. Nagyon szép optikai hatást ad, az ajkaim simábbnak tűnnek, nagyon szép, semleges színe van, de sajnos egyáltalán nem érzem hidratáltnak az ajkaimat, még a viselése közben sem, cserepes, feszülő érzet, csak kívülről nem látszik. Elhasználom, de nem veszem újra. Iszonyú drága, én nagyon akciósan vettem, de azt sem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Csutak

2019. május 15.

A Natural Pink nevű árnyalat van meg és olyan szép színe lesz a számnak, ahogy rögtön a dúsító párja után ezt kenem fel. Szépen hidratál, nincs rá panaszom, csak ez az egy: a mennyiséghez képest túl magas ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

NitaNitaa

2018. augusztus 19.

Natural Pink árnyalatban vásároltam meg. A rúzsok, szájfények és minden egyéb más hasonló termék iszonyatosan szárítja az ajkaimat, így nagyon fontos, hogy amit rákenek az hidratáljon, ezért vásároltam meg ezt a terméket is. Sajnos se nem hidratál, se nem fed szépen. Egyáltalán nem tudtam egyenletesen felvinni az ajkaimra, teljesen foltos lett. :( Nekem sajnos egyáltalán nem jött be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

A színe tetszik, de a hidratálásával vannak gondjaim. A már száraz, cserepes számra nem tudom felkenni (vagyis fel tudom, csak ugyanúgy csúnya cserepes marad), csak ha előtte valamilyen zsírosabb ajakbalzsamot használtam. Mindig a táskámban van, de keveset használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Rhus Verniciflua Peel Wax, Panthenol, Canola Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 27 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Piros.