Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: Ada6200, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

2 az 1-ben kondícionáló balzsam 8-as fényvédő faktorral a puhább és rugalmasabb ajakbőrért. Hidratáló és bőrvédő, tartós hatást nyújt. AquaCare kondícionáló komplexet tartalmaz.

sorsi83

2019. október 4.

Csinos kivitelű, könnyű használni. Nude árnyalatban van meg, mindig magamnál tartom, ha nincs kedvem, időm rúzsozni, ezt kenem fel. Nagyon szép optikai hatást ad, az ajkaim simábbnak tűnnek, nagyon szép, semleges színe van, de sajnos egyáltalán nem érzem hidratáltnak az ajkaimat, még a viselése közben sem, cserepes, feszülő érzet, csak kívülről nem látszik. Elhasználom, de nem veszem újra. Iszonyú drága, én nagyon akciósan vettem, de azt sem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Csutak

2019. május 15.

A Natural Pink nevű árnyalat van meg és olyan szép színe lesz a számnak, ahogy rögtön a dúsító párja után ezt kenem fel. Szépen hidratál, nincs rá panaszom, csak ez az egy: a mennyiséghez képest túl magas ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

NitaNitaa

2018. augusztus 19.

Natural Pink árnyalatban vásároltam meg. A rúzsok, szájfények és minden egyéb más hasonló termék iszonyatosan szárítja az ajkaimat, így nagyon fontos, hogy amit rákenek az hidratáljon, ezért vásároltam meg ezt a terméket is. Sajnos se nem hidratál, se nem fed szépen. Egyáltalán nem tudtam egyenletesen felvinni az ajkaimra, teljesen foltos lett. :( Nekem sajnos egyáltalán nem jött be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

A színe tetszik, de a hidratálásával vannak gondjaim. A már száraz, cserepes számra nem tudom felkenni (vagyis fel tudom, csak ugyanúgy csúnya cserepes marad), csak ha előtte valamilyen zsírosabb ajakbalzsamot használtam. Mindig a táskámban van, de keveset használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Mesike91

2018. augusztus 2.

Nude van meg. Élvezem kenegetni a vékony stickkel a szám, viszont torokkaparós érzet. A színe nagyon szép. Nem tartós, de én nyalogatom a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Bernu

2018. június 24.

Mikor melyik árnyalatot veszem,napjában többször használom,mert nagyon gyorsan szárad a szám. Átmenetileg hidratál,de nem oldja meg a problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

viva885

2018. március 22.

Én a nude árnyalatát használom , nem annyira hidratálja a számat de a színe nagyon tetszik :) és finom illata is van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

laurora

2018. március 3.

Nekem egyáltalán nem hidratál sajnos. Kellemes érzés az ajkaimon de nem éreztem ápolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

dez

2018. február 24.

Mindegyik árnyalatot kipróbáltam, nekem az áttetsző jött be igazán.Többször újravettem, a második legjobb ajakápoló, amit eddig használtam. (az elsőt megszüntették...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Lepketanonc

2018. január 31.

Tényleg működik a dolog. Amit eddig az ajakápolók nem oldottak meg, ez megtette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Rhus Verniciflua Peel Wax, Panthenol, Canola Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 27 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.