Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ragyogó arctónus, üde szín. Gyengéd, könnyű textúrájú, por állagú arcpirosító a ragyogóbb arcbőrért. Szuper finom pigmentjei szinte belesimulnak a bőrbe. Rétegezhető formulával.

3 árnyalatban kapható

Angyalka94

2020. február 10.

Én nem vásárolnám újra, ugyan akciós áron vásároltam meg de engem nem győzött meg. Valóban szép pigmentált de nem olyan tartós. Pár óra elteltével olyan mintha fel se tettem volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

kissedina87

2018. július 26.

Mindig szkeptikus és előítéletes vagyok a katalógusos (Avon, Oriflame) termékekkel szemben. Ez a pirosító most meggyőzött. Nagyon kiadós, sokáig elég. A kevés színválaszték ellenére mindenki megtalálhatja a megfelelő színt. Kevés is elég, és ha jól felépített a smink, nagyon tartós. Külön szeretem benne, hogy van egy kis csillogása, ami extra üdeséget ad. Biztosan újra rendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

juditunk

2018. április 26.

Nagyon szeretem a színét, eléggé pigmentált is, így kicsit vigyázni kell az felvitelél, mert könnyen "megszaladhat".
Viszont nem igazán tartós, max egy óra és nyoma sincs...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Viszont nem igazán tartós, max egy óra és nyoma sincs...

skin

2017. november 29.

Az első észrevételem a csomagolás bombabiztos a védőfólia olyan erős ,hogy kitépte a tetőt majdnem a fele kiborult a tégelyből. Megijedtem olyan sötét téglapor szerű anyag és színű töltet volt benne. Azt hittem rossz színt rendeltem . A kezdeti bosszúság mégis örömbe torkollott mert csodás barackos pírt kaptam. Selyemfényű nagyon szépen terülő könyű textúrájú pirosító. Gyorsan eldolgozható és építhető . Nehéz vele túlzásba esni annak ellenére ,hogy nagyon pigmentált. Rengeteg anyag van a kis tégelyben szerintem sokáig elég lesz.
A Lustrous peach árnyalat csodaszép tartósságára sem lehet panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

A Lustrous peach árnyalat csodaszép tartósságára sem lehet panasz.

Emolliensek: Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.