Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

Szuper finom, átlátszó porpúder

• Rögzíti a sminket, tartós hatást nyújt
  • Formulája üde, fénymentes hatást eredményez. Nem ül meg a finom vonalakban

Ajándék- Oriflame The One Porpúder
Ár: Ajándék rendelés mellé , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta/foxpost

TimyeK

2020. november 6.

Nagyon sokszor újra vettem, szépen fixál, nincs fedése, szóval nem lesz tőle maszk hatású a sminkem. A csomagolása nagyon praktikus, nagyon jól adagolható, szépek az összetevői, ára kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

zdoreebaba

2019. december 21.

A kedvencem volt az Oriflames púderek között. Praktikus volt a használata, tetszett ez a kis tégelyes megoldás. Elég volt csak egy kicsit felrázni és máris megfelelő mennyiséget tudtam felvinni ecsettel. Ecset vagy egy kis szivacs (de inkább ecset) elengedhetetlen a használatához. Még az árnyalata is pont az én bőrtípusomhoz való volt, ezért nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Tartós, matt hatást lehetett vele elérni. Nem vagyok egy nagy sminkes, de ez kezdő sminkeseknek is nagyon jó gyakorlásra, saját maguk sminkelésére. Remélem újra lesz katalógusban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Julus92

2019. augusztus 10.

Nem volt egy rossz púder, de mai fejjel, több púdert ismerve azt mondom, nincs elég finomra őrölve. Mattító hatásával egyébként nem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

gretik246

2018. december 14.

Nagyon jó porpúder. Tartós, könnyű vele dolgozni, sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Nagyon jó porpúder. Tartós, könnyű vele dolgozni, sokáig kitart.

ohvss

2017. augusztus 30.

Laura Mercier translucent powder dupe..:) tenyleg jo, annyi, hogy oxidalodnak a szinek de az mar semmi ennyi penzert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

borntobe

2017. június 16.

Gondolkodtam a Translucent es a legvilagosabb szinezett kozott, az utobbit valasztottam, rosszul dontottem. A nyari szinemhez gondoltam, jo lesz egy sima vilagos puder, nem kell a hullasmink...ez rendben is van, csakhogy ez egy kimondottan sargas arnyalat. Nem olyan feltuno, fogom tudni hasznalni, de miert sargas minden vilagos termek???? A katalogusban egy teljesen semleges szin volt. Ettol eltekintve szepen eloszlathato, nem marad poros, viszonylag tartos, nekem a doboza is bejon, de az elcseszett szin miatt csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Chrissy

2016. augusztus 29.

A kategóriájában nem rossz. Kicsit fehér marad tőle a bőröm és valamiért nehezebb eloszlatni, mint a Vichy loose púderem. Matt a finish természetesen és végül persze beleolvad a bőrbe, nem marad fehér. Árban sem annyira jó, hiszen nagyon kicsi kiszerelés. A nagy ecsetemmel nem is könnyű hozzáférni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

kovacsliliii

2016. augusztus 27.

Én nagyon szeretem, minden nap ezzel fixálom a szemem alatti részt és egész nap kitart. Igaz, hogy mostanság rákattantam erre a baking dologra és attól is sokkal tartósabb lesz a smink, de mikor csak úgy felviszem az egész arcomra, akkor is egész nap matt marad, ebben a nagy melegben is csak kicsit fényesedik át, ami nálam elég nagy szó. Az eredeti áráért nem venném meg szívesen, eddig akciósan sikerült beszereznem, úgy nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

FKingu

2016. május 10.

Nagyon jól fixál, mattít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Nagyon jól fixál, mattít

laracroft

2016. március 15.

Szerintem csak egy erős közepes. Átlátszó színben kértem, ami nem lepett meg, hogy fehérként jött, de az már igen, hogy az arcon is fehér maradt. Egy egész árnyalatot képes világosítani a bőrömön. Aztán beleolvad persze. Adagolni nagyon nehéz, bármilyen ecsettel dolgozom, túl sokat visz fel, fehér foltokat kell eldolgoznom az arcomon. Mattítása átlagos, de nekem az nem elég, pár óra alatt átfénylik. Magammal sehova nem tudom vinni, mivel félő, hogy kiborul, na meg ecsetet kell vinni hozzá és porol is.........nem a kedvencem, de ha van időm sminkelni, azért használgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.