Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tág szemeket és ívelt pillákat eredményező szempillaspirál a csodás, hangsúlyos szemekért. A pillák ívét követő applikátora megemel és ível, a szempillák tövétől a végekig.

Jeanette88

2019. március 8.

Először furcsa volt, de végül megtanultam ezt a kefét használni. Így már szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

PatriciaF

2019. január 26.

Imádom!! Kedvenc lett azonnal, imádom a kefe alakját, a festék nem csomósodik, minden szempillát szépen el lehet érni vele anélkül, hogy túl sok festéket vinnék fel vele. Nem kell szuper ügyesnek lenni, hogy szép íves pillákat varázsoljunk vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Kdiana

2018. november 1.

Imádom.Gyönyörű szemeket csinál nekem pillanatok alatt. Más szempillaspirállal nem is próbálkozom, nekem megvan a kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

802058

2017. július 31.

szörnyű a kialakítása, állandóan megszúrom vele a szemeim, ezért a szekrény mélyén lapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

FruzsinaV

2017. június 9.

Vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Pozitívumai: szép fekete, nem csomósodik,könnyen lemosható.Negatívumai: lepereg egy hosszú nap végére, az alsó pillákon nehéz használni, igazán csak akkor íveli a pillákat ha előtte szempilla göndörítőt használok. Elhasználom mert annyira nem rossz, hogy a kukába dobjam, de biztosan nem fogom újra rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

fdorottya

2017. május 5.

Nagyon megijedtem elsőre a keféjétől. Hát ebből mi lesz mondom. Pozitív csalódás lett. Gyönyörű pillákat lehet vele csinálni. Minden pillát el lehet vele érni. Nem lesz csomós a vége. Hihetetlen hosszú, szép fekete pilláim lettek.

Hát pár hét használat után elkezdett hullani tőle a pillám. Így sajnos kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Hát pár hét használat után elkezdett hullani tőle a pillám. Így sajnos kuka.

Hannah11

2017. április 9.

Az alsó pillákat iszonyat jól meghosszabbítja.A kialakítása miatt minden pillámat ki tudom emelni nagyon egyszerűen.Tartós,gyönyörű fekete.Bámulatos pillákat csinál. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Nixa

2017. február 8.

Tegnap hozta el a tanácsadónőmtől, de szerintem nem ezt rendeltem.. Na mindegy! :) Ma már ki is próbáltam, nekem bejött, kicsit fura a feje, de biztos meg lehet szokni, szép pillákat csinál, nekem nincs vele gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

juhaszregina

2016. július 18.

Utálom, gyűlölöm, és a legjobban magamat, hogy képes voltam megrendelni. Botrányos ez a kefe! Válogatott kínzásoknak vetném alá azt, aki kitalálta!
Csatlakozva az előttem szólókhoz, a festék valóban tartós, és nem pereg le, hogy valami jót is mondjak. Ugyanakkor nagyon nehéz vele dolgozni. 3x annyi ideig kell pepecselnem, hogy a béna kis keféjével mindenhová elérjek. Túl sok festéket vesz fel, nem győzöm lehúzogatni. Kell vennem egy másik spirált, mert ezt nagyon jó idegállapotban tudom csak használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Shani

2016. január 8.

Már régóta használom a kicsikét:) Gyönyörű fekete, göndör pillákat lehet vele varázsolni. A keféjét meg kell szokni de a használata nem nehéz.
Nem kopik, pereg le, szépen tartja a pillákat egész nap. Lemosni viszont könnyű, nem kell letépni a pillákról.
Én újra megvenném mert tényleg szupi kis cucc. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 8.

Én újra megvenném mert tényleg szupi kis cucc. :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.