Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beresg, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A tápláló szemkörnyékápoló a bőr szépségéért felelős 3 szépséggénre (Beauty Genes™) hat. Csökkenti a ráncok megjelenését, láthatóan megemeli és feszesíti a bőrt a szemkörnyéken. Bodorrózsa-kivonata antioxidáns védelmet nyújt, az orchidea kisimít, az édesgyökér-kivonat csökkenti a sötét karikák megjelenését.

Kiszerelés: 15 ml

lucababa07

2017. február 17.

Ez az első "igazi" szemránckrém, amit kipróbáltam, és nem csalódtam. A bal szemem sarkában volt néhány apró ránc, azokat kb 1-2 hét alatt jelentősen halványította!
A bőröm puha és hidratált lett a szemem körül. Én nem bánom, hogy zsírosabb krém, mivek alapból száraz és ekcémás is a bőröm, szóval nagyon jót tesz neki. Imádom, és újra is fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

zdoreebaba

2016. december 30.

Édesanyám kapta ajándékba, de ő nem sűrűn használja. Úgy döntöttem, hogy elkezdem használni. Igaz, hogy 21 éves vagyok és a bőröm még nem öregszik, de gondoltam, hogy a szem alatti karikáimra jó lehet. Most már jó ideje használom, hogy véleményt tudjak írni róla. Szerencsére kellemes kis termékről van szó: gyorsan beszívódik, krémes állaga van, ami a száraz bőrre kimondottan hatásos. 1 hónap használat után elmondhatom, hogy a karikáim nagyságát nem szüntette meg, de csökkentette. Sminkelés és lefekvés előtt szoktam felvinni kis mennyiségben. Illata túlzottan nincs, úgyhogy akinek érzékeny bőre van az is bátran használhatja. Az összetevői is csodásak, úgyhogy megbízható termékről van szó. Nem egy csodaszer, de mindenképp megéri egyet beszerezni a fáradt, kimerült karikák ellen, mert azokra teljesen jó. Leértékelve mindenképp áldozok rá ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

danyadi77

2016. december 26.

Nagyon kedvezményes akció keretében jutottam hozzá, gondoltam kipróbálom, szeretem az Oriflame cuccokat. Csodákat nem művel, de alapvetően elégedett vagyok a hatással annyira, hogy újravegyem, ha akciós lesz. Nem szoktam majrézni az összetevőkön,úgyhogy engem nem zavar, másoknak sem kellene, főleg, ha nem értenek hozzá, csak olvastak valahol valamit...
Sötét karikáim nincsenek, inkább duzzadt szokott lenni a szemem, és mintha finoman feltöltené az apró ráncocskákat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

dandy

2016. október 18.

Az Intense (piros) változata volt akciós a katalógusban, így megrendeltem, mert a Skingenist éjszakai szérumát használom és elégedett vagyok vele, így gondoltam kipróbálom. De nem a pirosat kaptam, hanem véletlenül ezt a változatot küldték....Az INCI meglepően jó, bár az Oriflame nem tud lekattanni a parabenekről :( Már egy ideje használom, szerencsére az szemem nem igazán ráncos, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire jó arra, de jól hidratál, a fáradt, karikás, puffadt szemem helyre teszi, feltölti. Kicsit testesebb, zsírosabb krém, nehezebben szívódik fel, de éjszakára használom, így ez nem jelent gondot. Az illata finom, és nem irritál. A csomagolása nagyon igényes. 2000 Ft-t megérte, teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrogenated Polyisobutene, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate SE, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Lecithin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Polysorbate-80, Lecithin
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Polysorbate 20, Decyl Glucoside, Polysorbate-80
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Amino sav féle, ami segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.