Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   tanácsadónők

Bársonyos, krémes állagú szemhéjárnyaló természetes, matt árnyalatokban. Nem ragad a szemhéj redőibe. Ideális viselet önmagában, de használhatja alapként a por állagú szemhéjárnyaló alatt.

Kiszerelés: 3 ml

Wikca

2018. július 18.

Régi, de nagyon szerettem! Most van utódja, ami viszont nálam a nyomába sem érhet...sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

tonic

2017. december 29.

Nekem is volt ilyen anno, egész tartós volt, és szép volt a színe is,szerettem. Gondolom már nem kapható, nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Miamo

2015. április 26.

Imádom!!! Ez az egyetlen krémes szemhéjárnyaló, ami igazán tartós a szemhéjamon, a többi kenődik, összegyűlik egy csíkban. De ez egy csoda! Szemhéjalapnak is tökéletes, sötétebb szemhéjpúder alá. Van olyan szemhéjpúderem, ami semmilyen szemhéjalappal nem marad meg a szemhéjamon, csak ezzel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Adelin

2014. november 24.

A "nude mud" és a "taupe" árnyalatokat vettem meg és próbáltam ki.
Tartós, nem irritálja a bőrt, szépek a színek, szép natúr sminket lehet vele készíteni, csak ügyelni kell a felvitelre, mert, ha túl sokat használunk belőle, ráncosodik a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

A "nude mud" és a "taupe" árnyalatokat vettem meg és próbáltam ki.

manitia

2014. október 2.

Imádom, elsőre nem így éreztem, de csak annyi a trükkje, hogy alá kell hidratálni. A barna van meg (nude mud). :)

Update: Még mindig ezt használom a legtöbbet. Ha kapkodok, ez a legegyszerűbb és egész nap a helyén marad. Alap felszerelés lett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.