Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   tanácsadónők

Limitált kiadású Very Me Extendablack - 3 az 1-ben extrém fekete szempillaspirál

dia0311

2016. november 4.

Ajándékba kaptam, nem ismertem az Oriflamenek ezt a spirálját, úgyhogy utánaolvastam itt, és elég negatív véleményeket találtam, úgyhogy kissé félve próbáltam ki. Azonban nekem nagyon pozitív csalódás: tartós, elég hosszú, fekete pillákat csinál, könnyű leszedni, szóval nekem tökéletesen megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

HuAnita

2016. március 20.

Összeragadnak tőle a pillák, nagyon keveset ajánlatos felvinni belőle. Egyáltalán nem ível, csak hosszít, dúsít, de csak kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

vera00

2016. február 21.

Sajnos irritálta a szememet ezért csak 1x tudtam használni. Ajándékba kaptam. A pilláim nem lettek tőle se hosszabbak se dúsabbak se íveltebbek.Nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

LyliaLinda

2015. szeptember 11.

Az egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Gyönyörű dús pillákat varázsolt, és konkrétan láttam, hogy "hosszabbak" lettek a szempilláim, legalábbis optikailag. Sajnálom, hogy csak limitált volt, és nem tudok többet venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

kendahajadra

2015. május 3.

Szép a festék és a szétválasztó hatása is jó, de sajnos egyáltalán nem ível, és a legkisebb érintésre és/vagy magától is amolyan igazi pandásan elmaszatolódik, így csak rövidebb alkalmakra használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

ritariot

2015. április 20.

Nem a legjobb, hosszú, feketék lesznek ugyan a szőke pilláim, de egyenesek maradnak :S Az alsó pillasorról pedig hajlamos lemaszatolódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

orsikimi

2015. február 15.

"A szempillaspirál új Jet-Black formulája babaszépségű pillákat eredményez! Optikailag hosszabbít, dúsít, ível. Mindezt a népszerű hosszabbító szempillaspirál, az Extandalash tudásával, most extrémfekete pigmentekkel gazdagítva."

WHAT? Babaszépség? Dúsít, ível? Na ne vicceljenek...
Kb. úgy néztem ki mintha 3-4 db vastag szempillám lenne, úgy összeragasztotta. Ez babaszépség és dússág?! Az ívelésről inkább nem is beszélek... Hosszabítani hosszabbított, de csak annyira, mint egy átlagos (rossz) spirál. Egyáltalán nem tartós. Első alkalommal használhatatlan volt, szinte folyt, túl sokat vesz fel a kefe... De adtam neki még időt, pár nap után, aztán pár hét után ismét esélyt adtam neki, de... borzasztó.
Legszivesebben kivágnám a kukába, de még kap egy kis időt... Jövök update-elni, ha van valami változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

WHAT? Babaszépség? Dúsít, ível? Na ne vicceljenek...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.