Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló kényeztetés és gyümölcsös ápolás a kéznek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zdoreebaba

2015. augusztus 5.

Kellemes, nyárias, gyümölcsös illata van. Kimondottan utazásokra szoktam használni, de amikor itthon vagyok előfordul, hogy akkor is előveszem. Ez a kézkrém tipikusan táskába való (még jó, hogy megvettem a táskáját is!). Első használatkor kinyomtam egy picit a kezembe... első észrevételem az volt, hogy ki fog csöpögni az ujjaim között, annyira híg az állaga. Így gyors mozdulatokkal beledörzsöltem a tenyerembe, majd a kézfejembe. Második észrevétel, hogy a színe teljesen a csomagolásához hasonlít: világos barackszínű. Szerencsére gyorsan beszívódik, jól hidratál és nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Pénztárcabarát áron jutottam hozzá mindössze 300 forintért, ami egy kézkrémért nem sok. Nyáron el fogom használni, de télen semmiképp nem kenném a kezemre a híg állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Jdit04

2015. május 1.

Színes külső, nyárias illat, kicsit hígabb formula. Viszonylag hamar beszívódik, de ragacsos érzetet hagy maga után és nem is igazán táplál. Ezt a 300Ft-ot megérte, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

trisztan

2015. február 15.

Az a típus, ami nálam nem a "kézkrém" kategóriába tartozik. Egyszerűen nem krém állaga van, hanem sokkal hígabb, mint egy testápoló tej, és bár kellemes az illata, viszonylag gyorsan beszívódik, de én csak testápolóként tudom elhasználni, kézre nagyon kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 15.

Macsek12

2015. január 29.

nagyon jó az illata és nagyon puhítja a kezeket.egyszerűen imádom.csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak