Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Friss, egészséges ragyogás egész évben! Enyhén csillámló, kellemes illatú kőpúder az arc kiemelésére és kontúrozására.

Kiszerelés: 8 g

Oriflame Very Me Peach Me Kőpúder FOGLALT
Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Orsyna

2014. március 18.

Nekem a bronz van meg most látom tele van aranycsillámokkal...nem ilyenre számítottam.bocsánat inkább pigmentált szóval inkább nyáron fogom használni.
Semmi extra tetszik a barackos illata és barackos mintázat benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Semmi extra tetszik a barackos illata és barackos mintázat benne.

2013. november 25.

Az ára bőven 1000 Ft alatt volt, így nem vártam tőle nagy csodát, visszafogottan csillámos, aranyos barackminta van a púderre nyomva és barackillatú is. Közepesen mattít, ha jobb minőséget akarok, akkor az Oriflame Giordani családjából választok, de ez is megfelelő egyszerűbb alkalmakra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol