Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

Használatával a pillák hosszabbnak és göndörebbnek látszanak. A páratlan hatása a festékanyagának és a vadonatúj applikátorának köszönhető.

Kiszerelés: 8 ml

flower2

2017. augusztus 5.

Szeretem. Nincsenek rövid szempilláim, szóval nem csodát várok csak azt hogy kicist kiemelje a szememet. Szépen elválasztja a pilláimat és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

802058

2017. július 31.

Sokadik spirálom ő már most, keresem az igazit, még mindig nem találtam meg. Van rosszabb és jobb spirál is ennél. Ezért a 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Ella

2017. március 1.

Sok Oriflame spirált kipróbáltam, főleg amiket dicsértek, de mind csalódás volt. Ez viszont egész jó. Nem csinál extra dús, hosszú vagy fekete pillákat, de nem tapaszt, könnyű használni, nem pereg le. Hétköznapokra pont jó. Kicsit lassan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Cicus01

2017. február 15.

Nem rossz, egészen szépen kiemeli a szempillákat, kifejezetten hosszabbít és szétválaszt, akinek ilyen szempillaspirálra van szüksége, annak szuper választás lehet. Én viszont szeretem, ha dúsít is és műszempilla-hatást tudok vele elérni, ezzel nem sajnos, de viszonylag jó alap-spirál.
Update: megadom neki az 5 csillagot, mert megtanultam használni és így már egészen varázslatos! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Laura98

2016. november 5.

Kedvenc! Már újra is vettem. Amit ígér, be is váltja: Észrevehetően hosszabbak és göndörebbek a pilláim, még talán dúsít is. Nem pereg, nem csomósodik. IMÁDOM! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

dia0311

2016. november 5.

Ár-érték arányban szuper! A kissé kislányos csomagolás ne tévesszen meg senkit, mert egy nagyon szuper spirálról van szó, nekem majdnem olyan hosszú pillákat gyártott, mint a zöld Lash Princess. Kettőt használtam el, de valószínű, hogy be fogok még szerezni belőle. :) Nagyon ajánlom, főleg amikor maximum 800-900 ftra van leárazva, bár én egyszer már 600ért is láttam. ;) Többet ér, mint 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

SimaiSz

2016. november 4.

Kicsit meg voltam lepődve amikor először megkaptam és bevallom első használatkor nagyon pergett a szemem alá. Végül többszöri használat után rájöttem hogy én voltam a béna. Hosszabb és dúsabb szempilláim lettek ami jó tulajdonság. Összességében jó kis spirál ez csak nem a legjobb. Nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Loreleyyang

2016. október 24.

Már a harmadikat fogom ebből megrendelni annyira tetszik igaz, hogy nem vízálló , de vagy 3x szebbek tőle a pilláim ha nem többszőr . Egyszerre dúsít, hosszabbít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

BK19

2016. október 23.

Nem a nagyon szuper szempillaspirál kategória, de jó. A színe szép fekete, felbontás után nekem nagyon sok anyagot felvett ( mint szinte minden spirál amikor még új és tele van a tubus ), ezért én úgy használtam hogy felvittem majd utána gyorsan átmentem rajta egy tiszta spirállal, mert így a felesleges anyag lekerült róla és az összeragadt pillákat is szépen széttudom vele szedni. Akciósan szoktam ezt is megvenni, bár nekem a very me flat lash( piros tetejű ) kicsit jobban tetszik. Ennek a feje átlagos méretű , mégsem a megszokott kefés. Hosszú és dús pillákat csinál, építeni is lehet vele . Ha szeretnénk több réteget felvinni gyorsan kell dolgozni, hogy túlságosan ne száradjon meg az előző réteg, illetve itt ha túlságosan összeragadna akkor használom a tiszta kefét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

nadalandy

2016. szeptember 24.

Semmi extra spirál. Sajnos a második dekádban már potyogott.
De rohanós reggelekre szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Semmi extra spirál. Sajnos a második dekádban már potyogott.
De rohanós reggelekre szuper.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.