Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettireka, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Gyengéd, bőrvédő ajakbalzsam 100%-osan organikus mogyoró- és goji bogyó kivonattal. Megakadályozza az ajak bőrének kiszáradását és simábbá teszi azt. 4,5 g

Fritillaria meleagris

2013. szeptember 13.

Nagyon jó a színe és az illata és nagyon-nagyon jól ápol, egyáltalán nem szárad ki a szám. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Zita0606

2013. július 28.

Nagyon szeretem! :)
A hatása nagyon jó, szép simák és hidratáltak lesznek az ajkaim. Az állaga kicsit kemény, de felkenve puhul, nem hagy maga után viaszos érzetet. Tetszik hogy világos rózsaszín, mert így nem hagy fehér maszatot a számon. Az illata... azt imádom benne a legjobban! Egy cukorkára emlékeztet amit gyerekkoromban lehetett kapni, így mikor felkenem előtörnek a szép emlékek és szinte érzem a cukorka ízét...néha csak az illat kedvéért kenem fel, nem a szükség miatt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Nagyon szeretem! :)

csutka.n

2013. június 20.

jujj nagyon szerettem az illatát és hatásos is volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

jujj nagyon szerettem az illatát és hatásos is volt :)

Besszi

2013. január 24.

Nagyon jó, télen is csodát tesz a számmal, estére szeretem használni, reggelre szép pihe puhák lesznek az ajkaim. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

fruzsii

2012. április 18.

imádtam, nagyon jól hidratált és marhajó az illata de sajnos elveszett valahol:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

fruzbe

2012. április 18.

nekem annyira nem vált be..semmi sem történt pedig vártam.mind1.a carmex-nél nincs jobb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

Blame

2012. április 15.

Nekem nagyon bevált. Az ajkaim pihe puhák lettek tőle.^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Nekem nagyon bevált. Az ajkaim pihe puhák lettek tőle.^^

fruzbe

2012. február 16.

nem tudom.:/nekem nem nagyon vált de de az illata nagyon jó.semmi extra .nálam a carmex az előszámu.szerintem azt vagyétek mert annál nincs jobb.nagyon megéri az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 16.

Jucccc

2011. október 14.

Számomra ez inkább egy átlagos, erős középkategóriás ajakápoló. Csak akciósan vettem, szerintem kicsit drága lenne ahhoz képest, hogy semmi extrát nem vettem észre. Erősebb hidegben ugyanúgy kiszáradt a szám, pedig éjszakára is használtam. Mondjuk vannak sokkal rosszabbak is, és ha nem szélsőséges az időjárás, akkor teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

szofyca

2011. április 18.

Imádtam! Mostanában sajnos nem látom az újságban pedig bőszen keresem. Az illata pedig fantasztikus! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).