Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Matulácska00, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Krém, melyet átjár a Volare érzékien nőies illata - az orgona, a rózsa és az ámbra elragadó harmóniája.

Kiszerelés: 250 ml

sissy93

2012. augusztus 22.

Ajándékba kaptam. Az illata már az elején sem tetszett, de a hatása jó volt, úgyhogy egy ideig hasznátam. Kb. a felénél viszont nem bírtam már elviselni magamon ezt az illatot, úgyhogy továbbadtam Anyunak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

zsoci92

2012. június 21.

Finom illatú nagyon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Finom illatú nagyon! :)

Nefertiti

2011. december 13.

A parfummel volt egy csomagban. Nagyon kellemes, lagy illata van, szeretem. Normal borre kivalo szerintem, de kimondottan szaraz borre nem ajanlom, annak keves lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Színezék. Barnás sárga.