Oriflame

Ár:   1839 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. május 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

Maxi applikátor az optimális hatásért. A hosszú sörték különválasztják, így optikailag dúsítják a szempillákat. Fésülje át először a hosszú sörtékkel a pillákat, majd a rövidekkel, amelyek még határozottabb és intenzívebb hatást nyújtanak. Káprázatos dús hatás, szempilladúsító hatás - korlátlan lehetőség. Több rétegben is felvihető. Ismételt használatkor, száradás után is csomómentes.

VoluFlex-formula: Egy rugalmas formula, amely optikailag extrém dús hatást eredményez. Rugalmas tulajdonságának köszönhetően száradás után is ugyanolyan könnyedén felvihető a festékanyag, mint az első használatkor. A szempillaspirál VoluFlex-formulája és extra méretű applikátora lehetővé teszi, hogy a nap folyamán többször is megigazíthassa vele szempilláját. A formula rugalmas marad az első alkalmazástól az utolsóig. Optikailag dúsítja a szempillákat. Nem kenődik el, nem csomósodik, nem nehezedik el a pillákon.

FKingu

2016. május 10.

Nagyon szerettem, szépen építhető, nem pergett, dúsított, hosszabbított, már-már műszempillahatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

szbogi

2016. március 11.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom, sajnálom hogy már nem lehet kapni mindig, ebben a hónapban pont lehet, de még van kismillió másik amit még nem használtam el. Az egyetlen baja, hügy nem túl fekete, és nap végére lepereg a szem alá, amúgy nagyon szép dúsak lesznek tőle a szempilláim és nem ragadnak össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

fomnaba

2015. október 7.

Uuuutálom. Leárazva vettem, hogy majd milyen jó lesz a pici szempillámra, egyszerűen úgy "rétegez", hogy a szempillám nem lesz nagyobb, de a kis szálakat, amik a felső szempillasoron legalul/ legbelül vannak bevonja egy fekete réteggel, de úgy, hogy az folyton (értsd: egész nap) irritálja és bántja a szemem. Nagyívben repül a kukába! Nekem sajna nem jött be :(

Update: Végül megtanultam használni és el is használtam. Kb. 3-10 soron kellett rajta átmenni a pillákon (az enyémek irtó picik), hogy a kis kesze-kusza szálak inkább egybe ragadjanak, de ne érjenek bele folyton a szemembe. Ár-érték arányban ennyire pontoztam fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

lucintaa

2015. szeptember 26.

Jó kis szempillaspirál volt, szerettem. Jól lehetett építeni, jól dúsította a pillákat, nem ragasztotta össze őket. Kétszer is rendeltem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

nsaranna

2015. június 17.

Hétköznapra tökéletes. Én két rétegnél megállok mindig, ahogy itt is. Nagyon szép fekete, dúsít is, de nekem hosszít főleg, és ez nagy előny, mert hosszúnak hosszúak a szempilláim, de a végei szőkék (???). Na de ez megoldja a problémámat! Ráadásul a nap végig szépen fennmarad. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

IgazZsuzsi

2015. május 27.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom. Nagyon szépen lehet rétegezni, de max 3 rétegig! Az 5 réteget túlzásnak érzem, amikor először megvettem kipróbáltam, de az már pókláb hatású volt, nem szép. Nem tapasztja össze a szempillákat, sűrű, göndör és hosszú pillákat kapunk végeredménynek. Tartós, nem pereg. Most is van egy bontatlan, várat magára, mert van még mit elhasználnom, de már a 3. ilyen szempillaspirálom lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

katuc77

2015. március 26.

Amikor először jelent meg ez a szempilla spirál az Oriflame kínálatából, akkor vásároltam meg. Tényleg nagyon jó kis spirál, szerettem használni. Talán az egyetlen, amelyik úgy rétegezhető, hogy a második réteg felvitelekor ne tapadjanak össze a pilláim. Hosszú, ívelt pillákat csinál, nem maszatolódik, és nem is pereg le. Talán egyetlen "hibája" van, hogy sajnos nagyon hamar beszáradt. Nem vásároltam újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

zsanika20

2015. március 10.

A LEGJOBB!!! :) nagyon szép és nagy pillákat csinál, újra veszem, amint kifogy!! Egész nap fenn marad, nem csomósodik. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

csuta

2015. február 22.

Ez az egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha próbáltam. Már a 3. használom, asszem. Szépen rétegezhető,hosszú pillákat csinál, póklábak nélkül. Nem potyog le este felé sem, szépen tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Annie137

2014. május 9.

Azt leszámítva, hogy tényleg dús és hosszú pillákat varázsol, meg könnyű lemosni, nem nyerte el tetszésem. Először is, nem lehet olyan precízen eloszlatni a festéket, értsd: kissé csomós lesz. Másodszor, a pilláimon alig bírta pár órát, már le is "esett". Szóval elhasználgatom, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.