Original Mane ‘n Tail

Ár:   £5   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   170 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogczi, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   £5
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Nem-zsíros összetételű, gazdagon tápláló krém kezekre, könyökre és száraz foltokra. Puhítja a bőrt, erősíti és védi a körmöket.

Állatokon nem tesztelték.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

creammaniac

2020. június 20.

Lookfantastic oldaláról rendeltem, nem is néztem utána, csak hirtelen felindulásból megrendeltem, mert szeretem a márkát.
Esténként használom kéz- és lábkrémként és nagyon jól szuperál. Sajnos ettől sem lesz teljesen puha a sarkam, de sokkal jobb, mint egyes sarokkrémek, ráadásul villámgyorsan beszívódik, ami hatalmas plusz pont. Könyökömre is szoktam kenni néha, oda is nagyon bevált.

Örülök, hogy a nagyobb kiszerelést vettem meg. Habár az összetevői nem a legszebbek, a hatása miatt 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

bogczi

2018. november 4.

Dettó boxból, viszont nálam most favorit. A kezem elég hamar nagyon kiszárad sajnos, hiába iszom sok folyadékot meg egyebek, valahogy ilyen és kész. Sokféle krémet próbáltam a nagyon drágától az egyszerű drogériásig, a Balea Med 5% urea ver mindent, de sajnos napközben nem tudom nagyon használni, mert kell neki vagy fél óra, mire rendesen beszívódik. Ezzel ez nagyon jól kibekkelhető, hamar becuppan a bőrömbe, sokáig puha és hidratált, nekem bejön az illata is :D
Az incije tényleg szörnyű, de a kezemre elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Az incije tényleg szörnyű, de a kezemre elfér.

Kremcica

2018. október 19.

Egy angol beautyboxból kaptam kisebb kiszerelést. Sajnos elég vacak a csomagolása, önteni kell de nincs benne szűkítő. De ez nem annyira releváns mivel delux kiszerelés, a képen ahogy látom már ésszerűbb kialakítást kapott. Visszafogott, de azért jól érezhető illata van. Nekem nem tetszik, valamilyen rovarriasztóra emlékeztet. Az állaga krémes, se nem híg se nem folyós így könnyen eloszlatható és relatíve gyorsan beszívódik. Kicsit ragacsos (beszívódás után már nem) a hidratálása is közepes. Jó-jó de semmi extra ami miatt megvásárolnám. Most látva az incijét kicsit elszörnyülködtem, tele van illatanyaggal (ami még nem is ad jó illatot) mellette kétféle parabén, formaldelhidszármazék tartósítószerként. Nem vagyok vaskalapos az incinél, de ez botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Hydrolyzed Collagen

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.