p2

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: raczjulia, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2019. február 16.

Lelőhely:   Rossmann

Fehér színű szempillaspirál bázis, a szempillák hosszabb és sűrűbb hatásáért.

Timo0506

2018. december 16.

Valóban hosszabbak a pilláim tőle,jobb összképet ad,nem irritálja a szememet.Végre valami ami nem folyik, kicsit sűrűbb állagú.A kiszerelés nem az igazi, sok festéket húz ki,amit nem nagyon lehet visszajátszani a tubusba. Első körben nem elájulós,de tényleg működik és az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Melszi

2018. november 8.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Egyébként előtte eszembe se jutott volna, hogy vegyek ilyet. :) De mondhatom, hogy tényleg bevált. Hosszabbak és vastagabbak a pilláim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

zsucci93

2018. július 29.

IMÁDOM. Mióta ez megvan nem is használok szempillaspirált nélküle. Gyönyörűen hosszít, dúsít, tartós. Plusz pont, hogy van benne szempilla növekedést serkentő összetevő, ami nálam elég szép eredményt hozott. Meghosszabbodtak a pilláim :) És ez nem placebo, mások kezdték el kérdezgetni, hogy csináltattam-e 3d-s szempillát, mert annyira nagy a különbség :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

lenizsu

2018. március 11.

Van egy szempillaspirálom, ami elég gyengén teljesít. Ezt használtam alá, és sokkal látványosabb lett a végeredmény. Engem ezzel meggyőzött. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

kovacs12zita

2018. január 10.

Az ára igazán megfizethető, és habár csodát nem művel, de tényleg van különbség! Bár kipróbáltam, ha a erre ráteszek egy réteg spirált és ha simán két réteg spirált teszek fel, a különbséget csak közelről lehetett észrevenni. De ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megvettem, nem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Vicus

2017. december 21.

Nagyon bevált nekem is, tényleg brutál pillákat lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Nagyon bevált nekem is, tényleg brutál pillákat lehet vele csinálni.

natasha

2017. november 24.

Ez tényleg brutál jó! Olyan méretű pillákat csinál,mintha 3D műszempilla lenne felrakva. Egész nap tart,délben felraktam,este még mindig ugyanúgy nézett ki. A spirált is stabilan tartja,nem pereg le nap végén. Nem is értem,hogy tudtam meglenni nélküle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

raczjulia

2017. január 23.

Spirálozás előtt fésülöm át ezzel a bázissal a pilláimat és gyönyörű alapot ad nekik. Miután kifestem a pilláimat, dúsak és hosszabbak lesznek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0