Paese

Ár:   5440 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: musume, az összetevőket feltöltötte: jucusbabus, Módosítva: 2014. június 5.

Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Lush Satin trópusi gyümölcskivonatot tartalmazó multivitaminos folyékony alapozó, melyet elsősorban fáradt, fakó, normál vagy száraz, érett, idős(ödő) bőrre fejlesztettek ki, hogy frissé, sugárzóvá tegye azt. A benne található vitaminkoktél A, C, E, B-vitaminokból és ásványi anyagokból tevődik össze, mely táplálja, újjáéleszti és javítja a bőr tónusát, a bőrelszíneződéseket korrigálja, egyenletes bőrképet eredményez a viselete. A benne lévő aktív komplex szabályozza a faggyútermelést,  a kollagén és a hialuronsav pedig csökkenti a finom ráncokat, vonalakat. Természetes UV szűrő. Nem szárítja a bőrt, nem tömíti el a pórusokat, nagyon kellemes a bőrön. Nem maszkosít, mégis jól takar, fedőképessége hasonló, mint egy erősebben pigmentált színezett hidratálónak, mint pl. a BB krémeknek. Igénybevett, ráncosodásra is hajlamos bőrre is ajánlott, akár minden napos használatra is. Hatóanyagai: mangó, papaya, gránátalma, lutein, lupeol, polimer.

Kiszerelés: 50 ml

samunagyemese

2019. március 25.

Tulajdonképpen szeretem használni. Szép a színe, alakulgat a bőröm színével együtt, úgyhogy nincsen maszkos hatása, amennyit kell, annyit fed ( nincsenek kirívó bőrhibáim), tartós, nem túrósodik, nem csúszkál el a bőrömön. Egy problémám van vele. A szaténos fényesség egy idő után zavar, Zsíros hatást kelt. Szóval nem tudom. Akkor szoktam használni, mikor száraznak érzem a bőröm, és vágyom egy kis extra fényességre. (Nem használok porpúdert, mert az öregít engem. lehet, hogy ez az oka a túlfényesedésnek.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

tonic

2017. november 30.

Ez egy jó kis alapozó. Ez a régebbi (nagyobb) csomagolás pedig igazán szép és egyedi volt!
Kár, hogy most már csak 30ml-t adnak ugyanennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Kár, hogy most már csak 30ml-t adnak ugyanennyiért.

Ariel001

2016. június 26.

Normál, száraz bőrön nagyon szépen mutat, fedése közepes, illata szuper. Akin idáig használtam mindenki nagyon elégedett volt vele, nem irritál, nem szárít, nem hangsúlyozza ki a szárazabb részeket. 5 árnyalatban lehet kapni, és ritkán kell kevergetnem a színeit, mindenkihez megtaláltam a hozzá illőt. Zsíros bőrűeknek nem ajánlanám igazán, hamar fényesedik, de normál bőrön nagyon szépen, természetesen mutat és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

moldvaieva

2014. október 20.

Látatlanban megrendeltem iparfumeria.hu-ról, ezzel nem is volt semmi baj,mert eltaláltam a színt, a fedése már kissé problémás, mindenképp kell korrektort használni alá,mert a fedése közepes ill. kicsit annál gyengébb szóval ez tényleg a fáradt bőrre való alapozó, nem ajánlom azoknak, akiknek vmi bőrhibájuk van . Viszont nagyon szép egységes bőrképet ad, a pirosságot kellően elfedi, és ragyogást ad a bőrnek.
Száraz bőrre kitűnő választás, ill. azoknak akik nem matt finishre vágynak.
A csomagolása valami gyönyörű , az illata egyedül, ami nekem olyan furcsa :D olyan, mint valami vitaminkoktél. Összességében jó kis termék ez , ár-érték arányban nagyon rendben van.
De újravenni nem fogom,mert ez nem az én bőrtípusomra van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 20.

Száraz bőrre kitűnő választás, ill. azoknak akik nem matt finishre vágynak.
De újravenni nem fogom,mert ez nem az én bőrtípusomra van

cinderella09

2014. szeptember 19.

Az én bőröm kimondottan szereti, és örülök, hogy kap plusz vitamint közvetlenül. Nekem nem rossz az állaga, és az illata sem irritál. Jó a fedése is, szépen, egyenletesen el lehet dolgozni a bőrön. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

csokiskex

2014. április 18.

Mivel baráti a Paese alapozók árai, ezért 3-at is beszereztem és egyáltalán nem bántam meg, sőt egymással is tudom őket kombinálni. Nekem pont elég a fedése, egyenesen utálom, ha nagy a fedőképesség, mert akkor idősebbnek látszik az arcom. Szinte beszívta a bőröm, mintha neki találták volna ki és sokkal üdébb lett. Nagyon kellemes az illata és külön plusz pont, hogy üvegben van. Bármikor újravenném, nagyon természetes és egyenletes bőröm lesz tőle és szinte feltölti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

Pocok1972

2013. október 29.

megrendeltem de benéztem a színt sajnos, nem tudom használni, ezért egy pumpálásnyi hiánnyal eladnám ha kell valakinek, natural árnyalat, nekem sötét sajnos, keverve se tudom természetesre kihozni.
pocok72 kukac indamail pont hu címen lehet érdeklődni ha kell valakinek. viszonyítási alapként bourjois healty mix serumból 53-as, max factor cc-ből 50 -es árnyalatot használok, ennél sötétebb bőrre ajánlom, vagy nyárra :)
a termékkel magával elégedett vagyok, szépen fed, a cc krémnél jobb legalábbis, jól terül, már meg is rendeltem az újabbat más színben. ár érték arányban is megfelelő, hosszabb távú hatását még nem ismerem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

Kencefice

2013. szeptember 19.

Hirtelen ötlettől vezérelve, vakon rendeltem, ami nem sokszor szokott bejönni nekem, de ez most egy szerencsés kivétel volt. Tökéletes a színe, nem erős a fedése, nagyon természetes a finishe, mintha semmi sem lenne rajtam, de mégis sokkal szebb, mint nélküle. Én ecsettel használom, de biztosan kézzel is működne.
Az üvege is szép és elég kiadós mennyiség.
Lehet, érdemes lenne, más termékét is kipróbálnom a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Az üvege is szép és elég kiadós mennyiség.
Lehet, érdemes lenne, más termékét is kipróbálnom a márkának.

Bella_Vita89

2013. május 20.

Nekem nagyon bejött. Pont olyan színt rendeltem, ami egybeolvad a bőrömmel. Amit írnak róla az nekem mind igaz, bár a ráncokról még nem tudok nyilatkozni, de tény, hogy feszesebb lett tőle az arcom. Nagyon kellemes a bőrön, mintha semmi nem lenne rajta mégis megfelelően takar. Olyasmi, mint egy arcápoló, de egyenletessé teszi a bőrszínt. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0