Panarom

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzzzsi, Módosítva: 2020. július 3.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Aromaterápiás keverék, melyben a szúnyogokat taszító illóolajok találhatók, mint például a vietnámi eukaliptusz, a citronella és a geránium. Ezt a könnyen kenhető gélt a szabadon hagyott testrészekre, de leginkább a pulzuspontokra vékony rétegben felkenve használhatjuk, és segítségével elkerülhető a szúnyogok támadása. Kellemes illata szerethetővé teszi a használatát felnőttnek és gyereknek egyaránt. Akkor is jó szolgálatot tesz, ha a szúnyogcsípés okozta duzzanatot és viszketést kívánjuk csillapítani, helyileg a csípésre kenve gyorsan enyhíti a kellemetlen tüneteket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Diakyra

2021. június 9.

Még csak teszteljük, de eddig jónak tűnik. Ajánlására vettem meg. Illata kicsit büdi.. de hasonlót vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

naturalbeauty

2021. április 16.

Gyerekek szúnyogcsípéseire használtam egész nyáron. Elégedett voltam vele, ráadásul nagyon sok maradt benne, így idénre is biztosan elég lesz. Pedig volt ám csípésük bőven...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

zsuzzzsi

2019. december 10.

Zselés állagú, felkenés után kissé ragacsos kence, aminek egész kellemes illata van az átlag szúnyogriasztókhoz képest. Nem mondom, hogy a közelembe sem jöttek a szúnyogok, de határozottan kevesebb talált meg (engem sajnos nagyon szeretnek) mint egyébként szokott. Kentem szúnyogcsípésre is, kissé hűsített, és a csípésekre érzékeny lányomnál nem göbösödtek be a csípések helyei, szóval nálunk jól vizsgázott. Az ára is elfogadható, az összetétele is korrekt úgyhogy én újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

juhbrig

2019. július 12.

Kicsit ragadós érzetet ad pár percig, de ha teljesen beszívódott tökéletes, tényleg elkerülnek a szunyogok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey