Pantene Pro-V

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prne0919, Módosítva: 2019. október 24.

Kategória:   Hajápolók

Hajon hagyható balzsam, amely akár 24 órán át segít felvenni a küzdelmet a hajszálkásodás ellen. Mélyen táplálja a hajszálakat. Visszaadja a haj ragyogását. Puha és ruganyos mozgást kölcsönöz a haj számára.

biaszabo1

2021. április 24.

Amikor megvettem annyira örültem neki, most meg olyan már mintha sose akarna elfogyni. Nekem túlságosan is krém állagú, nehéz eloszlatni és ahova véletlen több jut, elnehezíti a hajat. A hajszálak külső rétegét borítja csak be, így másnap ugyanolyan száraz a hajam. Várom már, hogy kiürüljön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Csutak

2020. szeptember 22.

Ahhoz képest, hogy 270 milis, nagyon soknak tűnik...lehet, hogy csak azért, mert kevés kell belőle a hajamra, nem tudom. :) Isteni, almás illata van és nagyon selymes, puha lesz tőle a hajam. A hajkefém konkrétan akadály nélkül halad át a hajamon. :D Egyáltalán nem kelt zsíros érzetet. Kedvenc termék lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Régóta nézegettem a boltok polcain, míg pár napja akciósan vásároltam meg. Vastag szálú, hosszú hajam van. Eleinte féltem, hogy elnehezíti vagy ,,zsíros kinézetűvé" teszi a hajamat, azonban pozitívan csalódtam. A hátulján említett diónyi mennyiséget én hosszú hajra ajánlanám, rövidebbre szerintem elég kevesebb is és úgy nem nehezíti el. Illata isteni, felvitele nagyon egyszerű és semmiivel se tette macerásabbá a hajápolási rutinomat. Szép, fényes, puha és dús haj a végeredmény. Biztosan újraveszem ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Piko888

2020. május 16.

Tényleg puhábbnak érzem a hajam tőle, viszont nagyon nehéz eltalálni a mennyiséget. Ha picit sok lesz, akkor már hajszárítás után borzasztóan zsírosnak érződik a haj. Az állaga is olyan nehéz mint a kiöblítendő termékeknek. Ha jól eltalálom a mennyiséget, akkor valóban teljesül amit ígér, de egyáltalán nem nélkülözhetetlen. Kicsit macerás is + megnöveli a szárítás idejét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

molyza

2019. december 6.

Régen imádtam, szóval nagyon örülök, hogy újra piacra dobták ezt a "nemosdkibalzsam" vonalat, azonnal be is táraztam belőle. Szeretem, mert valóban azt nyújtja ami leírásban is szerepel, fényes, puha lett a hajam már az első használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Histidine