Pat McGrath Labs

Ár:   8450 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ViKimi, Módosítva: 2019. május 29.

Lelőhely:   külföld (Sephora)

Szempillaspriál mely hosszabbítja és megemeli a szempillákat, ennek köszönhetően drámai hatást kölcsönöz. Intenzív fekete szín, amely a pillák tövétől egészen a végekig tökéletes fedést nyújt.

migfe

2020. november 17.

Gyönyörű, extra fekete, hosszú és dús pillákat csinál nekem ez a spirál. Az állaga kezdettől fogva sűrűbb, jól kezelhető, a gond inkább csak a kefe fejének nagyságával van, nekem kellett egy kis idő, mire megszoktam. Egyetlen negatívumként azt említeném, hogy kicsit pereg a festék (nem kenődik, hanem darabkák esnek le). Ennek ellenére tőlem 10/10, ráadásul nagyon sokáig bírja a tubus, pedig nem spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

noisette

2020. január 6.

Update: Jövök felpontozni. 9 hónap után sem fogyott el vagy kezdett el beszáradni, de inkább kidobtam, mert így is túlléptem a 6 hónapot. Bepróbálkoztam az agyondícsért Hourglass Caution spiràllal, ehhez képest, mintha egy Lovely kategória lenne. Összetapadt, ámde nem túl hosszú és dús valami van a szememen. Most alig várom, hogy megérkezzen a Selfridges-ből újra ez a csoda, amivel mindig azt hiszi mindenki, hogy 4D pillám van. Inkább szenvedek a lemosással, amíg lehet kapni, újraveszem, nem kísérletezek én sem semmi mással!

(Megjegyzés: Gyárilag hosszú, sűrű szempilláim vannak, a MoLash kezelés óta pedig a szemöldökömig érnek. Nem tudom, hogy kevesebb szempillával hogy működik)

Vegyes érzéseim vannak. Előnyök: felbontás után azonnal szépen működik, nem kell heteket várni rá, mint pl. a Lancome spirálokra. Egy húzásra gyönyörűen ível és hosszabbít, a dúsításhoz picit ügyeskedni kell, de egyébként lenyűgöző az eredmény. Jól építhető, visszafogottól a drámaiig nyugodtan játszhatunk vele, nem csomósodik picit sem. Nagyon egyszerű, sűrű bumszli spirálkeféje van, ami szuper, csak könnyen végezheti a festék a remekül elkészített szemhéjsminken, óvatosan kell használni, viszont rendkívül igényes, couture hatású. Összességében ez a legegyszerűbben használható, legszebb eredményt adó szempillaspirál, amit valaha használtam. 8 ml ezért az árért több, mint megéri, főleg azért, mert nem szárad be :O (Max Factor Masterpiece spirál pl. már majdnem 4000 Ft és 4,5 ml) Február végén bontottam, ugyanolyan állag/hatás, mint első nap, rendkívüli. Szépen tartja magát nap végéig, és itt jön, amiért annyira gyűlölöm: lehetetlen lemosni!!! Szépen oldja a víz, de perceken keresztül szedem le, először a zuhany alatt vízzel, aztán óvatosan NIOD LVCE lemosóval, majd Bioderma micellás vízzel. És még mindig fekete a korong. Mikor már úgy tűnik, hogy sikerrel jártam, szépen lefekszem aludni, reggelre a maradék ott virít a szemem alatt. Ez nagyon nem oké. Nem tudom még, mi legyen vele. Ha találnék normális lemosót hozzá, örökké újra venném. 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Lillla31

2019. december 14.

Update: Black Friday alkalmával 25%-kal olcsóbban jutottam hozzá, kb 7000 Ft volt, nem kellett vámot fizetni és ingyenesen szállították Magyarországra, ezért újból beadtam a derekam és milyen jól tettem. Össze se lehet hasonlítani az előző YSL spirálommal. Ez egy csoda! Dúsít, göndörít és annyi réteget elbír a szempilla, amennyit nem szégyellek feltenni :) Biztos, hogy nem fogok többet kísérletezni mással!

Pat McGrath termékeiért oda meg vissza vagyok, ezért minden újdonságot megveszek, a pénztárcám nagy bánatára. Mondjuk, úgy vagyok vele, ha minőségi a termék, inkább kifizetem érte a drága vételárat, mert tuti nem fogok csalódni. Sajnos, pont szempillaspirál téren alakult úgy többször a helyzet, hogy a drága és agyonhype-olt terméket megvétel után legszívesebben a kukába dobtam volna, annyira rossz volt. Ez a spirál viszont kifejezetten jó vételnek bizonyult. Eye Extasy kit része volt, mini paletta és pigment mellett egy mini spirál. A keféje nekem egy kicsit nagyobb a megszokottnál, de nem bumfordi és el lehet érni vele minden pillát. Nem vesz fel túl sok festéket, és szép fekete színe van. Dúsít, hosszabbít és egy kicsit göndörít is. Tetszik benne továbbá, hogy nem kócolja össze a pillákat, hanem soros műszempilla jellegűre formázza. Örülök, hogy nincs benne illatanyag, mert az előző spirálomban nagyon zavart az intenzív rózsaillat. Pár órás használat után a szemöldök alatt lehet nyomot hagy, de amúgy nem maszatolódik és könnyű leszedni. Összességében szuper spirál, de még nem döntöttem el, újraveszem-e, ha elfogy, mert kicsit macerás a beszerzése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.