Paul Mitchell

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hamarv, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajon hagyható, regeneráló spray természetes szőke és szőkített hajra. Alkalmazd a sérülékeny szőke hajra és azonnal helyreáll egészsége és vitalitása. A sáfrány oleoszómát (E-vitaminban gazdag kisméretű proteingömbök), makadámiadió olajat és különleges KerAktív proteint (különböző méretű keratin molekulák) tartalmazó, sokoldalú spray erősíti és lezárja a kutikulát, egyben helyreállítja és feltölti keratinnal és növényi hatóanyagokkal a száraz, igénybevett hajat. Parabéneket nem tartalmaz.

andreax

2019. szeptember 29.

Nagyon sok hajápolót kipróbáltam (olaplex, raywell stb.) a sötétbarnából agyon szőkített, száraz, rossz állapotú hajamra. Egyik sem vált be eddig. De ez a hajápoló spray csodákat művelt a hajammal. Ki tudtam fésülni, az illata kellemes gyümölcsös, nem maradt tőle ragadós a hajam, és sokkal szebb, puhább, kezelhetőbb lett. Mivel nekem sok és hosszú hajam van, gyorsabban fogy, kb. 3 hónapig elég a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Judittttt

2018. július 18.

Iszonyat bomba profi és hatásos cucc, visszafogott illattal, ami bár drága, de cserébe etikus, működik, és nagyon kevés kell belőle, 2-3 fújás, nem viccelek. Egy évre való mennyiség ára. Festett, szőkített, világosra festett hajúaknak ajánlom. Nem csak szösziknek, nincs benne színező anyag, én vörösesszőkére használom, nagy megelégedéssel.

Update: több, mint egy éve megvan már, minden egyes mosás után használok 3-4 fújást max, a tenyerembe fújom és onnan oszlatom a végekre. még több, mint a negyede megvan. Nekem tökéletesen megérte, tuti, hogy fogok még venni Paul Mitchell fújkálóst, vagy ezt újra, vagy a super strongot (eredetileg azt akartam, de már csak ez volt, de tökéletesen elégedett vagyok vele). Bármilyen hajszínre és bármilyen hajra ajánlom :) ha csak egy kis extrát akarunk az amúgy jó hajunkra, kis mennyiség, 1-2 fújás tenyérbe, ha száraz, akkor 3-4, mint nekem .... isteni cucc tényleg, luxus a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

nory91

2017. augusztus 11.

Fodrászom használta a hajamra, akkor annyira tetszett, hogy meg is vettem. Ahogy elkezdtem használni, mintha valami más terméket használtam volna a hajamra. Szőke festett hajam van és tiszta seprűs lett a vége (gliss kurtól szép fényes mindig). Én nem venném újra, sőt felesleges pénzkidobás volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Hamarv

2017. március 3.

10 éve szőkítem a hajam és bizton állítom, hogy 3 éve mióta használom ezt és a PM SMOOTHING SUPER SKINNY SERUM hajolajat sosem volt még ennyire egészséges a szőkített hajam. Mióta ezeket használom azóta nő a hajam, előtte csak töredezett vissza úgy éreztem évek óta egyforma hosszú a hajam, de ennek a duónak hála tudom növeszteni. Használat előtt jól fel kell rázni. Én hajmosás után használom összekeverem az olajjal és a hajvégeimre kenem. Az olajat használom hétköznapokon is ha igényli a hajam. Nem olcsó de nekem heti 2-3 hajmosással 9-10 hónapig szokott elég lenni. Ennek fényében szerintem megéri és tényleg egy csoda!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Acetamide MEA, Butylene Glycol, Cyclomethicone

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk