Paula's Choice

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Gél-lotion állagú, könnyű hidratáló anti-aging hatással és olyan speciális összetevőkkel, amik felveszik a harcot a pattanások, tág pórusok ellen. Azonnal hidratál, erősíti a bőr természetes védőrétegét, és ellenállóbbá tesz a környezeti károkkal szemben is.

• Hatásos pattanások, tág pórusok és a bőröregedés jelei ellen
  • Selymes, könnyen beszívódó gél-lotion
  • Egyszerre harcol a pattanások, az utánuk maradó makacs foltok és a ráncok ellen
  • Javít a bőr tónusán és textúráján
  • Használható a szem környékén is
  • 100% illat- és színezékmentes

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bongi

2020. december 19.

Mostmár két PC krém után tudom, hogy ezeket nem nekem találták ki. Én az ilyen nagyon szilikonos krémekkel nem tudok megbékélni. PC tonik, szérum jöhet, de a krémek nem nekem valók. Fura réteget képez a bőrömön, ami kellemetlen, olyan, mintha fulladozna alatta a bőröm. Én is tapasztaltam, amit még írtak előttem, hogy a pumpa nyílásába mindig beszárad egy kis adag krém. Én nem ilyen állagra gondolok, ha az írják 'selymes gél-lotion'. Inkább szilikonos paszta.
Hogy ne csak negatívumokat írjak: nekem nem kukacosodott semmivel a rétegzős rutinomban, igaz, smink vagy fényvédő alá még nem használtam. Mindennel jól tudtam kombinálni, esti rutin lezárására okés, a hatóanyagokat tekintve rosszat biztos nem tesz. Újravenni azért nem fogom, mert annyit nem adott hozza az arcápolási rutinomhoz, hogy megérje ennyi pénz kiadni érte. Pattanások ugyahúgy megjelennek a használata mellett (arra nekem a BP a megoldás), tág pórusokon nem javított (azon a retinolos szérum segített) stb. Szérumok nélkül nem oszt, nem szoroz. Tanulság, hogy ha valamiért ennyi pénzt adok ki, az inkább legyen egy magas hatóanyagtartalmú szérum. Az esti rutinom lezárására találtam egy tényleg könnyű gélt harmadennyiért és az minden szempontból megfelel.

Ja, igen. Egyszer felkentem reggel is, akkor vettem észre, hogy milyen hamar átfénylik. Ami azért nem a legjobb egy olyan krémnél, amit zsíros bőrre is ajánlanak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Eszter a panda

2020. augusztus 23.

Nekem szimpatikus ez a krém így a legelején az ismerettségünknek. A meleg nyári hónapokra vettem, hogy valami könnyebbet használjak (amúgy a sötétkék testvérét vettem már többsoron újra). Tetszik az állaga, és hogy nem zsírosítja az arcomat. Az illata emlékeztet a nyers krumplira 😄 Az INCI-je is klassz.
A tág pórusaimmal viszont eddig nem csinált semmit és a ciklusommal összefüggő 1-2 ragya tőle függetlenül is fel-fel bukkan, emiatt egy csillag minusz.
Meglátjuk, hogy teljesít a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Meglátjuk, hogy teljesít a továbbiakban.

vaniliavillam

2020. augusztus 3.

Szerettem, kettőt is elhasználtam, remek az összetevő lista, viszont különösebb csodát nem vettem észre. Lecseréltem TO NMF-re, ami látszólag ugyanolyan jó és még rétegezni is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Moringa

2020. július 10.

Nagyon-nagyon érzékeny vagyok a krémek minőségére, állagára, “szagára” de ez a termék nekem nagyon tetszik! Tényleg melegen ajánlom annak akinek problémára hajlamos vagy problémás bőre van és hidratálót keres!!! Azt nem feltétlenül vettem észre, hogy kisimító, feltöltő lenne a hatása, de azt biztosan érzékelem, hogy jól hidratál és a pattanásokat, miteszereket távol tartja! Nekem ő a nyári hidratálóm, télre valószínű magában kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

pankusz

2020. július 6.

Nagy kedvencem ez a krém! Kombinált-érzékeny-enyhén rozaceás bőröm van ami már ráncosodik, ez a krém viszont all in minden problémámra megoldást jelent. Szeretem az állagát, nagyon könnyed és gyorsan felszívódik. Remekül hidratál akkor is, ha nem használok mellé semmilyen más szérumot. Elhasználtam egy teljes nagy flakonnal, ami nagyon sokáig kitartott, pedig reggel-este használtam, soha egy pattanás, mitesszer nem jött ki a bőrömön. Nappalra teszek felé fényvédőt, illetve sminkelni, alapozni is lehet rá boldogan.
Olvasva a lenti kommenteket, pár dologra reagálnék, saját tapasztalatból: nyilván bőrtípustól, és az egyéb, más termékekkel való kombinálástól függően más lehet a tapasztalatunk, ezt Juditék is kifejtették egy videóban. Az sem mindegy, hogy és mivel kombináljuk a kozmetikumokat illetve milyen sorrendben használjuk őket, ez jelentősen befolyásolja a kukacosodási hajlamot. Nekem ezzel nem volt jelentős gondom, mert mindig megvárom azt, hogy a rétegzős rutinban, minden egyes réteg megfelelően felszívódjon. De pl fényvédőnél amikor Bioderma Photoderm Aquafluidot tettem rá, akkor a kettő nem annyira szerette egymást és volt hogy kukacosodott, amikor váltottam az Eucerin Sun Oil Control krémgélre, megszűnt a probléma. Tehát érdemes kísérletezni ha valmelyik krém valamivel nem szereti egymást, nem kell egyből máglyára dobni.
Az illata engem a Clinique krémekére emlékeztet pl all about eyes-ra, egyáltalán nem markáns hiszen alapvetően illatanyag mentes krémről van szó.
Nálam ötösre vizsgázott, jó szívvel ajánlom kombinált bőrre, pláne ha érzékeny is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

vombatszombat

2020. április 18.

Már talán a második vagy harmadik flakonnal használom ezt a krémet, mert a leírás és ígéretek alapján ideális nekem, és egyébként valóban klassz kis alapkrém, ha nincs jobb ötletem milyen krémet vegyek, őt választom, mert mégis PC, de olyan se veled se nélküled viszonyban vagyunk. Télre például nekem elég kevés a hidratálás, tavasztól már jó kezd lenni. A hatását nem mondanám eget rengetőnek, nekem mellette is bőven kijönnek a bőrproblémák, nem hiszem, hogy ez a krém csökkentené őket. Esti krémnek javasolják, én ugyan reggel szoktam használni, utána fényvédőzök. Az állagát nem igazán kedvelem, nem érzem, hogy hamar beszívódna. Alapozással vagy bb krémmel azért várnom kell, hogy ne kukacosodjon. Épp most fogyott el, most nem fogom újra venni, mást próbálok helyette. Összességében 3 csillag, mert olyan semmilyen...kicsit hidratál, kicsit nem, kicsit anti-aging, kicsit nem, kicsit problémás bőrre jó, de annyira mégsem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

ironkinga

2020. január 29.

A PC Resist család minden egyes termékét használom (lemosó, tonik, hámlasztó, szérum), köztük persze ezt a krémet is. Nagyon szeretem ezt a krémet, nekem bejön az állaga, nagyon gyorsan beszívódik, és nagyon jó érzés a bőrömnek. Reggelre szérumokkal kombinálva kisimítja a bőröm. Már 2X újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

dettusbettus

2020. január 17.

Az utóbbi időben elkezdtem gyanakodni, hogy az előtte felkent hidratáló szérumok nélkül nem sokat ér. Kipróbáltam néhányszor úgy, hogy csak önmagában használtam, és sajnos csalódnom kellett. Ha csak ezt használtam, reggelre mindig egy kissé püffedt és ráncos lett a bőröm, mintha kiszívta volna belőle a nedvességet - pedig pont hogy fel kellett volna töltenie.
Ráadásul hiába tisztítom ki a nyílást és van rajta a kupak, mindig beleszárad egy kb. fenyőmag méretű adag a nyílásba, és annyira összeáll, hogy ezt a masszát másnap már nem tudom beledolgozni a bőrömbe. (Lehet, selejteset kaptam?)
Szeretem a Paula termékeit, de ezt az egyet nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Szeretem a Paula termékeit, de ezt az egyet nem fogom újravenni.

Dana1983

2019. augusztus 8.

Mintákat vettem ebből a termékből, de nem jött be, nem elég zsíros hozzá a bőröm. Nagyon kevés kell belőle és mattít, de kicsit égő érzést hagyott és irritált is. De a lényeg, hogy másnapra tele lettem pattanással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

pankalany

2019. április 2.

A PC Resist család több tagját is használom (lemosó, tonik, hámlasztó), köztük ezt a krémet is.

Könnyű állagú krém amit pillanatok alatt felszív a bőröm és nem marad ragacsos érzet utána, majd később sem tapasztaltam bezsírosodást, kifényesedést.

Nyilván nem csak ennek köszönhetően, de amióta ezeket a termékeket használom, a bőrképem sokat javult, fiatalosabb, feszesebb és nem mellesleg tisztább lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Epigallocatechin Gallate, Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Epigallocatechin Gallate, Boerhavia Diffusa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Glucose
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3