Paula's Choice

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 500  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 500  Ft

Gél-lotion állagú, könnyű hidratáló anti-aging hatással és olyan speciális összetevőkkel, amik felveszik a harcot a pattanások, tág pórusok ellen. Azonnal hidratál, erősíti a bőr természetes védőrétegét, és ellenállóbbá tesz a környezeti károkkal szemben is.

• Hatásos pattanások, tág pórusok és a bőröregedés jelei ellen
  • Selymes, könnyen beszívódó gél-lotion
  • Egyszerre harcol a pattanások, az utánuk maradó makacs foltok és a ráncok ellen
  • Javít a bőr tónusán és textúráján
  • Használható a szem környékén is
  • 100% illat- és színezékmentes

Ár: 12 500  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Dana1983

2019. augusztus 8.

Mintákat vettem ebből a termékből, de nem jött be, nem elég zsíros hozzá a bőröm. Nagyon kevés kell belőle és mattít, de kicsit égő érzést hagyott és irritált is. De a lényeg, hogy másnapra tele lettem pattanással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 8.

pankalany

2019. április 2.

A PC Resist család több tagját is használom (lemosó, tonik, hámlasztó), köztük ezt a krémet is.

Könnyű állagú krém amit pillanatok alatt felszív a bőröm és nem marad ragacsos érzet utána, majd később sem tapasztaltam bezsírosodást, kifényesedést.

Nyilván nem csak ennek köszönhetően, de amióta ezeket a termékeket használom, a bőrképem sokat javult, fiatalosabb, feszesebb és nem mellesleg tisztább lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Krisztinarami

2019. február 6.

A nagy semmi kellemes állagú azon kívül a nagy semmi az ára miatt nem dobom ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

A nagy semmi kellemes állagú azon kívül a nagy semmi az ára miatt nem dobom ki

Timo

2019. január 25.

Az előző értékelésemre 3 csillagot kapott.Közben kiderült hogy imádom,mert a szemem alatti puffadással csodát művelt.Végül mégsem rendeltem meg a kicsit sem,kipróbáltam 1-2helyben is kapható krémet.Miután azok nem váltak be,visszatértem ehhez,de újra csak a mintákhoz.Most 3at rendeltem,hogy biztosra menjek.És milyen jól tettem!!!
Azt még hozzá tenném,hogy készlethiány miatt csúszott a rendelés.
Amit kaptam,az köszönő viszonyban sincs a régivel.Más a színe,amíg az első fehér maradt,addig ez besárgul.Hiába kenem reggel és este a szemem körül,semmit nem használ.Ja,és technokol szagú...Detto ugyanolyan az illata,leellenőriztem.

Éjszakára használtam csak a kombinált bőrömre,de már a második alkalom után tiszta pattanás lettem tőle.Ezután már csak a szemem köré tettem reggel és este,ott viszont nagyon szépen levitte a vizes duzzanatot 1 hét alatt.Így tudott csak elfogyni a minta...Gondolkodok rajta hogy megrendelhem-e a kis méretet csak szemre,de előtte szerintem kipróbálok még egy másikat.Ha az nem jön be,akkor ez lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Azt még hozzá tenném,hogy készlethiány miatt csúszott a rendelés.

Johanna989

2019. január 10.

Nagyon szeretem az állagát. Hidratal zsíros érzet nélkül, nagyon gyorsan beszívja a bőröm, jól lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Annamy

2018. december 16.

Kombinált bőrömre kerestem hidratáló krémet és a leírás illetve összetevők alapján választottam ezt a terméket. A delux mintát rendeltem meg, de sajnos csalódást okozott, pattanások jelentek meg a bőrömön, ha használtam. Kézkrémnek elfogyasztottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Daisyyy

2018. április 29.

Zselés állagú arckrém, amely egységes felületet ad az arcbőrömnek, alapozó alá szoktam tenni, de a bőröm aktuális állapotától függ, hogy mennyire elég neki ez a krém, néha egy kicsit túl mattít, és rá kell kennem másféle krémet, különben az alapozó ronda ráncokat eredményez. Elhasználom, de nem biztos, hogy újra veszem, mert kevésnek bizonyul ahogy tesztelem magamon és drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

AnikoVirag

2018. április 5.

Az egyik első PC-s termék volt, a hámlasztókkal együtt vettem, persze csak egy kis deluxe-ot, még jó...nappali hidratálónak szerettem volna használni és mai napig kitartóan próbálkozom néha, mert sajnálom kidobni, de totál gázos. Azt gondoltam, ha 'clear skin' is, akkor nem fog gyorsan átfényesedni és nem néz ki majd teljesen zsírosnak a bőröm tőle...úgyhogy aztán néha estére felraktam, de éjszakai hidratálásnak meg olyan kevésnek tűnt...az illata nem tetszik. Semmiképp nem éri meg az árát szerintem. Nem tudom hogy véletlen e, de általában használat után mindig kijön pár masszív pattanás is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

kristinakroes

2017. december 6.

Paula legrosszabb terméke, azok közül, amiket próbáltam és próbáltam jó sokat. Borzalmasan kikészítette a bőröm,pedig ez elméletileg az én bőrtípusomra lett fejlesztve. Nem sikerült rájönnöm, hogy melyika ludas összetevő, de ezt a krémet messziről elkerülöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

adel.fiore

2017. december 2.

3,5 csillagot adnék rá legszívesebben. Sok vizet nem zavar, normálisan hidratál, de ennyi. És ha már egy ilyen árkategóriából választok, akkor kicsit nagyobbak az elvárásaim is. Más PC termékek jobban bejöttek:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Epigallocatechin Gallate, Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Epigallocatechin Gallate, Boerhavia Diffusa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glucose
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3