Paula's Choice

Ár:   3690 Ft és 14 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   3690 Ft és 14 400 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Anti-aging hidratáló krém retinollal. Hidratálja és feszesíti a bőrt, simítja a ráncokat az arcon és a szem környékén. Illat és színezék mentes, ideális normál és száraz bőrre.

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Nikuska94

2020. november 28.

Én is a 10 ml-es kiszerelést vettem meg, hogy kipróbáljam. Két réteget kenek fel este ebből a krémből, mert bőven felissza a bőröm, pedig alapból zsíros és pattanásos - emiatt én kicsit kevésnek érzem hidratálás szempontjából így tél felé közeledve. Viszont nyáron tuti, hogy ezt fogom használni, mert a bőröm egyszerűen imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

balkri

2020. október 31.

10 ml-es kiszerelést használtam el ebből és valóban nagyon könnyen beszívja a bőr (én este használtam). Semmi fullasztó érzés, reggelre viszont hidratált puha és bársonyos bőrrel ébredtem. Meg fogom venni belőle a nagy kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 31.

Dinabebi

2020. szeptember 29.

Kombinált bőröm nagyon jól tolerálja. Régebben egy hidratálókrémet se szerettem. Kényelmetlen, ragacsos érzetet keltettek. Paula's Choice ezen terméke viszont könnyen beszívódik. Esténként használom, bőrápolási rutinom utolsó lépéseként. Nagyon jól hidratál, reggelre pihe puha bőrrel ébredek. Ha elfogy, tuti újra megveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

zsazsa

2020. szeptember 27.

Éjszakai krémként használom, nagyon jól hidratál, jól esik felkenni, és viselni is, nem fullasztó még az én kombinált bőrömnek sem. Reggelre finom puha lesz a bőröm tőle. Problémát nem okozott, kompatibilis más krémekkel, szérumokkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

erasm98

2020. szeptember 12.

Megvettem egyből a nagy kiszerelést és nem bántam meg! Reggelente használom, nagyon hamar beszívja a bőröm, nem zsíros és így a frufrumat sem kell minden reggel megmosni! Estére azért felrakok vlmi testesebbet, mert ez nekem nem lenne önmagában elég hidratáláshoz. De úgy vettem észre, hogy szereti a bőröm, nem történik semmi csoda ha felkenem, csak kellemes, meg valahogy mégis jobb az összkép. Szóval szeretem, de azt még nem döntöttem el, hogy hosszútávon is marad-e, lehet még lesznek kalandjaim más hidratálókkal is ehelyett.

** ÓÓ igen és a pumpás kiszerelés is <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

** ÓÓ igen és a pumpás kiszerelés is <3

agotamaci

2020. április 28.

Szintén deluxe mintát használok belőle, kb 10 napja. Nekem kombinált/T-ben zsíros bőröm van és nagyon bevált, bár előre aggódtam, hogy nem-e lesz sok. Hamar beszívódik, nem nehezíti el a bőröm és reggel is ugyanolyan tápláltnak érzem az arcom, zsíros réteg nélkül. Sokáig kerestem egy jó éjszakai arckrémet és úgy érzem ő lesz a befutó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

ankapanka000

2020. január 20.

2 hétig használtam a deluxe mintát és most megrendeltem a teljes verziót. Eddig a legjobb hidratáló amit hasznàltam. A száraz, érzékeny és pattanásokra hajlamos bőröm nagyon szereti. Egyre kevesebb pattanás jön elő az arcomon és szépen halványítja a foltokat. Reggel és este is használom, persze fényvédelem mellett. Viszont figyelni kell a hámlasztásra, mert kipróbáltam mellé a Clear termékcsalád BHA Solutionjét és picit hámlani kezdett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

lacee4

2019. december 31.

Nagyon jó termék, esténként használom a rutin utolsó lépéseként. Szépen hidratál, teszi a dolgát, és az árát is megeri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

bianka411

2019. december 1.

A kedvenc krémem! Sok félét használtam már, korábban de egyikből sem lett szerelem, amíg erre rá nem találtam. Hihetetlenül puha és ruganyos lesz tőle a bőröm, nagyon szépen sminkelhető felkenés után, és ami a legfontosabb: a számomra leghitelesebb bőrgyógyász is ezt a krémet ajánlja. Már negyedszerre veszem, hámlasztóval együtt használom, számomra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

messin

2019. szeptember 19.

Sajnos ez sem jött be, hónapokig próbáltam. Nyárra elég volt nappalinak, de az ősz beköszöntével már nagyon gyenge volt a hidratáló hatása, télre pedig teljesen felhagytam vele. Azt hiszem, a PC termékek közül csak az AHA és BHA hámlasztókat tartom meg, ha nem bukkanok rá jóval olcsóbb hasonló termékre. Szerintem eléggé túlárazottak a PC termékek, és egy-két kivételtől eltekintve sajnos messze nem nyújtják azt, amit várok. :-(

Update 2019.09.18.: vettem meg egy dobozzal, második esély.... Most valahogy jobban bejön, nappalra használom, és már nem PC hanem The Ordinary hámlasztó mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Retinol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.