Best of Beauty 2019

Paula's Choice

Ár:   12800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 500  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. október 31.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 500  Ft

Anti-aging hidratáló krém retinollal. Hidratálja és feszesíti a bőrt, simítja a ráncokat az arcon és a szem környékén. Illat és színezék mentes, ideális normál és száraz bőrre.

Ár: 12 500  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
vombatszombat

2019. július 17.

Így 30-on felül már mindenképp szerettem volna retinolos terméket használni, és bevezetésként erre esett a választásom, ebben ha minden igaz 0,1% retinol van. Estére használom hámlasztó után, a bőrőm szereti, nem okozott semmilyen irritációt vagy zsírosodást reggelre, hamar beszívódik és kellemes puha utána a bőröm.
A retinol pozitív hatásait nyilván majd csak néhány hónap után fogom látni (ha egyáltalán :)), most vettem meg a teljes kiszerelést, de nagyon elégedett vagyok vele (mint minden PC termékkel), és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Mangaa

2019. június 24.

Egész jó, nappali krémként használom, érzékeny rozaceás bőrömet nem irritálja, amiért nagyon hálás vagyok. Ellentétben a többiekkel és nagyon utálom viszont a pumpás verziót, mert a krém 10%-át minimum kidobhatom, ez az amihez nem lehet a végén hozzáférni :( szóval emiatt muszáj lehúznom a pontokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Drazsi

2019. április 29.

Pár hónapja használom. Tetszik a pumpás kiszerelése, hogy nincs benne illatanyag és a balzsamos állaga is. A zsíros bőrömnek egyáltalán nem sok. Pár perc kell neki, hogy beszívódjon teljesen. Használok alá szérumot is, de reggel száraz bőrrel ébredek ami aztán nagy szám nálam 😃 szépíti a bőrt, nem okoz irritàciót, mitesszereket. Nagyon megszerettem, mert puha lesz tőle a bőröm, és talán a pórusaimon ő is segített, hogy ne tátongjanak. Szem alá is használom, oda is bevált. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Kinga79

2019. április 11.

10ml-s mintát vettem belőle. Vártam a csodát, hogy wow, ragyogni fogok tőle... tegnap voltam kozmetikusnál, soha ennyi mitesszerem nem volt még a homlokomon illetve az orcáimon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Pandamaci37

2019. április 6.

Nekem nagyon bejott, pedig zsiros borom van. Estenkent hasznalom, gyonyoruen feltolti reggelre a boromet. Korabban a TO-nak hasznaltam a retinoljat estere, most mar inkabb csak ezt hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Milva07

2019. március 3.

Komplett termékminta részeként használtam el. A megfelelő sorrendet betartva sincsen SEMMILYEN érzékelhető hatása, a koreai rétegzős rutin nekem 100x jobban bevált. Szerintem csak a nagy hype van körülötte,magyarán :parasztvakítás....:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Catyx

2019. február 28.

Kb. fél éve használom esténként, pár hónapig koreai arcápolási rutin részeként, de lustaságból abbahagytam. Zuhanyzás után áttörlöm az arcom a rózsaszín kupakos bioderma micellásvízzel és ezt a krémet feldobom....Martina Gephard rózsakrém után váltottam, puhának puha volt az arcom, de hiányzott a feszesség.. Nagy kiszerelést vettem, de nem bántam meg. Nem okoz pattanásokat, feszes, egészséges bőrképet ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

makemepretty

2018. december 4.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet. Kevés is elég belőle és nagyon hamar beszívódik, télen-nyáron egyaránt használom. Nekem nem zsírosodik tőle a bőröm több hónap használat után sem. Soha egyik arckrémet sem szerette a bőröm ennyire. Sokkal egyenletesebb és szebb lett tőle a bőröm. Ideiglenesen egy akció miatt leváltottam Estee Lauderre, de már várom, hogy elfogyjon és visszatérjek erre a termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

twentylessone

2018. november 18.

Kb 1 hónapja használom estére (néha elfelejtem bekenni vele az arcom). Érzékeny, rozáceás bőröm van és ettől a krémtől nincs vörösödés, égés, eléggé hidratál, bármennyit kenhetek beszívódik. Reggelre marad valami az arcomon, ezt mosás közben érzem...de akik 3-4 hetente látnak megkérdezték, hogy kozmetikusnál voltam, mert olyan jól nézek ki :-D:-D - ez azért megnyugtató, mert én annyira nem látom a hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

scorpionqueen

2018. november 14.

Kombinált bőröm van, sajnos nagyon nem volt rá jó ez a krém, pedig akartam szeretni. Sokáig, sokféleképpen próbálkoztam vele, de sok volt mindenhogyan, különösen a homlokomon. Akár este kentem, akár reggel, akár csak minden másnap, a homlokom tocsogott a zsíról egy-két óra elteltével. Nem is szívta be a bőröm, akármennyire is könnyű, jó textúrája van, csak ott ült mindig a tetején, sehová nem ment. A pofimon sem szívódott be, ahol kifejezetten vízhiányos a bőr, ott is ugyanúgy csak ült a bőr tetején, ezért semmi hidratáló hatását nem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Retinol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.