Paula's Choice

Ár:   3690 Ft és 14 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   3690 Ft és 14 400 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Anti-aging hidratáló krém retinollal. Hidratálja és feszesíti a bőrt, simítja a ráncokat az arcon és a szem környékén. Illat és színezék mentes, ideális normál és száraz bőrre.

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

utasiszilvi

2023. január 15.

Ez tényleg barrier repair, a neve kötelezi. :) Nagyon jó krém. Kicsit tovább kell várni a beszívódására viszont ez nem okoz gondot. Sajnos nyáron sikerült szétcsapnom a bőröm egy 1%-os retinol szérummal, úgyhogy utána erre tértem rá. Szépen simítja az arcbőröm, és ami nagyon meglepett, hogy elképesztően hidratál, még sérült barrier esetén is tudom használni. Jól viselkedik más szérumokkal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 15.

zsofiacskm

2022. július 26.

A világos tubusos testvére helyett kezdtem használni: annál egy fokkal ragacsosabban szívódik be, de ez estére nem kellemetlen. A PC szérumaival szépen működik együtt.
Nagyon száraz bőrűeknek lehet, hogy kevés lesz.
Kényelmes használni, a géles (világoskék) változathoz képest ez nem szárad oda a pumpához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 26.

Nagyon száraz bőrűeknek lehet, hogy kevés lesz.

Niki1991

2022. július 4.

Nem fogom ujravenni, sajnos tovabbra is keresem a tökéletes hidratalot… habár gyorsan beszivodik, es nem irritál, sajnos reggelre szaraz, viszkető foltokat okoz :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

Dodi95

2022. március 21.

Kedvenc hidratálóm, úgy érzem, hogy minden este csodát tesz az arcommal. Az utóbbi 1 évben próbáltam minimálisra szorítani az arcápolási rutinomat, tényleg csak azokat a termékeket használni, amiket valóban szeretek és hatásosak is, ez köztük van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

sumci

2022. március 3.

Már nem is számolom hanyadik darabot használom belőle. Amint elfogy, veszem a következőt. Télen-nyáron, napközben és éjszakára is.
Nem tudom hogyan, de azonnali hatást ér el nálam, esküszöm kivasal, feltölt. Megér minden fillért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 3.

Knori

2022. január 29.

Tavaly télen már elhasználtam belőle egy teljes kiszerelést, nagyon szerettem, de mivel elég drága, tovább próbálkoztam. Aztán mégis visszatértem, mert egyiknek se volt ilyen kellemes számomra a használata hűvösebb időben, a fűtéstől száraz levegőjű lakásban is tökéletesen hidratált bőrrel ébredek. Ez lesz az állandó téli hidratálóm, melegebb időben viszont kicsit sok, úgyhogy a nyári pedig a PC Clear Oil Free Moisturizer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 29.

Cseniko

2021. december 1.

Imádom! 2 delux után az akcióban lecsaptam a teljes kiszerelésre és töretlen az imádat.
Éjszakára használom, szem köré is kenem, semmilyen irritációt nem okoz az érzékeny, vízhiányos, foltosodásra hajlamos bőrömön.

Valószínűleg a retinollal csak meg van ijesztve és nem fog kiváltani egy retinol szérumot 30 felett, de 30 alatt jó megelőző opció lehet és a purging is elkerülhető.

Kellemes állagú, szépen be is szívódik és puha arccal ébredek reggel.
Használom alá a c vitaminos szérumot, vagy az 1% os BHA-t szintén a PC-tól.
Nagy szerelem, újravevős továbbra is!

Update: Továbbra is szuper éjszakai krémnek tartom, viszont ár-érték aránya miatt én lecseréltem a testápoló változatára, gyakorlatilag ugyanez, csak 120 ml! Írtam arról a termékről is,
PAULA'S CHOICE RESIST RETINOL SKIN SMOOTHING BODY TREATMENT WITH ANTIOXIDANTS néven találjátok meg.
Nekem most a téli időszakban nem eléggé hidratálnak, így ezt használom éjszakára: PAULA'S CHOICE SKIN RECOVERY HYDRATING TREATMENT MASK

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Kellemes állagú, szépen be is szívódik és puha arccal ébredek reggel.
Használom alá a c vitaminos szérumot, vagy az 1% os BHA-t szintén a PC-tól.
Nagy szerelem, újravevős továbbra is!

PradaAngel

2021. július 17.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Három travel size kiszerelésen vagyok már túl, de még mindig nem győzött meg igazán. Tetszenek az összetevői, a használata is kellemes, nem zsíros, nem csap ki, de valahogy kevésnek érzem a hidratáló erejét. Tény, hogy velem nincs könnyű dolga egy hidratálónak sem, mert a vízhiánytól hajlamos húzódni az arcom, miközben egy testesebb krém könnyen átbillenti a helyzetet a másik végletbe és túlzsírosít…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Laylie

2021. július 16.

Nem rossz, csak az árához képest nem is olyan jó, számomra. Pedig a termékcsalád színezett fényvédőjét például imádom, hiába drága, tehát nem arról van szó hogy ne adnék ki ennyit valamiért ami megéri, de ez nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

MissSejla

2021. július 3.

Nagyon szuper kis krem, eloszor minit rendeltem belole. Mar egy honapja hasznalom heti 3x es meg mindig van benne, ha elfogy gondolkozok teljes kiszereles vasarlasan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Antioxidánsok: Retinol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.