Paula's Choice

Ár:   3490 Ft és 13 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   3490 Ft és 13 400 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Anti-aging hidratáló krém retinollal. Hidratálja és feszesíti a bőrt, simítja a ráncokat az arcon és a szem környékén. Illat és színezék mentes, ideális normál és száraz bőrre.

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
ankapanka000

2020. január 20.

2 hétig használtam a deluxe mintát és most megrendeltem a teljes verziót. Eddig a legjobb hidratáló amit hasznàltam. A száraz, érzékeny és pattanásokra hajlamos bőröm nagyon szereti. Egyre kevesebb pattanás jön elő az arcomon és szépen halványítja a foltokat. Reggel és este is használom, persze fényvédelem mellett. Viszont figyelni kell a hámlasztásra, mert kipróbáltam mellé a Clear termékcsalád BHA Solutionjét és picit hámlani kezdett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

lacee4

2019. december 31.

Nagyon jó termék, esténként használom a rutin utolsó lépéseként. Szépen hidratál, teszi a dolgát, és az árát is megeri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

bianka411

2019. december 1.

A kedvenc krémem! Sok félét használtam már, korábban de egyikből sem lett szerelem, amíg erre rá nem találtam. Hihetetlenül puha és ruganyos lesz tőle a bőröm, nagyon szépen sminkelhető felkenés után, és ami a legfontosabb: a számomra leghitelesebb bőrgyógyász is ezt a krémet ajánlja. Már negyedszerre veszem, hámlasztóval együtt használom, számomra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

messin

2019. szeptember 19.

Sajnos ez sem jött be, hónapokig próbáltam. Nyárra elég volt nappalinak, de az ősz beköszöntével már nagyon gyenge volt a hidratáló hatása, télre pedig teljesen felhagytam vele. Azt hiszem, a PC termékek közül csak az AHA és BHA hámlasztókat tartom meg, ha nem bukkanok rá jóval olcsóbb hasonló termékre. Szerintem eléggé túlárazottak a PC termékek, és egy-két kivételtől eltekintve sajnos messze nem nyújtják azt, amit várok. :-(

Update 2019.09.18.: vettem meg egy dobozzal, második esély.... Most valahogy jobban bejön, nappalra használom, és már nem PC hanem The Ordinary hámlasztó mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Én általában télen szoktam használni, már több éve mindig visszatérek hozzá. Csak este szoktam használni, nekem reggel, egész napra kicsit sok, gyorsabban zsíros lesz a bőröm tőle. Gyorsan beszívódik, nem okoz semmilyen irritációt hosszú távon sem. Télen szoktam előtte használni szintén PC hámlasztót, azzal is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Hadi

2019. július 30.

Este használom utolsó lépésként. Reggel puha, sima a bőröm, örömmel nézek a tükörbe. Még a rozáceámat is csitítja. A sok csodás összetevő szemmel láthatóan már rövid távon is hatásos, hosszú távon pedig nagyon bízom a retinolban. Szintén fontos, hogy a szemem köré is kenhetem, egyáltalán nem irritálja. Biztos, hogy sokáig marad a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

vombatszombat

2019. július 17.

Így 30-on felül már mindenképp szerettem volna retinolos terméket használni, és bevezetésként erre esett a választásom, ebben ha minden igaz 0,1% retinol van. Estére használom hámlasztó után, a bőrőm szereti, nem okozott semmilyen irritációt vagy zsírosodást reggelre, hamar beszívódik és kellemes puha utána a bőröm.
A retinol pozitív hatásait nyilván majd csak néhány hónap után fogom látni (ha egyáltalán :)), most vettem meg a teljes kiszerelést, de nagyon elégedett vagyok vele (mint minden PC termékkel), és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Mangaa

2019. június 24.

Egész jó, nappali krémként használom, érzékeny rozaceás bőrömet nem irritálja, amiért nagyon hálás vagyok. Ellentétben a többiekkel és nagyon utálom viszont a pumpás verziót, mert a krém 10%-át minimum kidobhatom, ez az amihez nem lehet a végén hozzáférni :( szóval emiatt muszáj lehúznom a pontokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 24.

Drazsi

2019. április 29.

Pár hónapja használom. Tetszik a pumpás kiszerelése, hogy nincs benne illatanyag és a balzsamos állaga is. A zsíros bőrömnek egyáltalán nem sok. Pár perc kell neki, hogy beszívódjon teljesen. Használok alá szérumot is, de reggel száraz bőrrel ébredek ami aztán nagy szám nálam 😃 szépíti a bőrt, nem okoz irritàciót, mitesszereket. Nagyon megszerettem, mert puha lesz tőle a bőröm, és talán a pórusaimon ő is segített, hogy ne tátongjanak. Szem alá is használom, oda is bevált. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Kinga79

2019. április 11.

10ml-s mintát vettem belőle. Vártam a csodát, hogy wow, ragyogni fogok tőle... tegnap voltam kozmetikusnál, soha ennyi mitesszerem nem volt még a homlokomon illetve az orcáimon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Antioxidánsok: Retinol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.