Paula's Choice

Ár:   3690 Ft és 14 400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   3690 Ft és 14 400 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Anti-aging hidratáló krém retinollal. Hidratálja és feszesíti a bőrt, simítja a ráncokat az arcon és a szem környékén. Illat és színezék mentes, ideális normál és száraz bőrre.

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

PradaAngel

2021. július 17.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Három travel size kiszerelésen vagyok már túl, de még mindig nem győzött meg igazán. Tetszenek az összetevői, a használata is kellemes, nem zsíros, nem csap ki, de valahogy kevésnek érzem a hidratáló erejét. Tény, hogy velem nincs könnyű dolga egy hidratálónak sem, mert a vízhiánytól hajlamos húzódni az arcom, miközben egy testesebb krém könnyen átbillenti a helyzetet a másik végletbe és túlzsírosít…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Laylie

2021. július 16.

Nem rossz, csak az árához képest nem is olyan jó, számomra. Pedig a termékcsalád színezett fényvédőjét például imádom, hiába drága, tehát nem arról van szó hogy ne adnék ki ennyit valamiért ami megéri, de ez nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

MissSejla

2021. július 3.

Nagyon szuper kis krem, eloszor minit rendeltem belole. Mar egy honapja hasznalom heti 3x es meg mindig van benne, ha elfogy gondolkozok teljes kiszereles vasarlasan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

LKlau

2021. július 2.

Az esti arcápolási rutinom utolsó lépéseként használom. Egyenlőre csak a teszterrel próbákozom 1 hete amennyiben beválik hosszú távon is megpróbálkozom a nagy kiszereléssel. Nem olcsó tény, de ha továbbra is hozza amit ígér nálam újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Szandsza

2021. július 1.

Én ár érték arányban nem találom olyan jónak ezt a krémet. Nagyon gyenge a hidratáló képessége. A c vitamin porommal pedig rettenetesen folyóssá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

beherenow

2021. június 24.

Nemreg ota hasznalom a termeket, kulonosebben semmit nem vettem eszre, lehetne picit zsirosabb a nagyon szaraz boromre.
Esetleg tudtok olyan hidratalot a Paulatol amelyik kicsit testesebb allagu??

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 24.

Esetleg tudtok olyan hidratalot a Paulatol amelyik kicsit testesebb allagu??

Cseniko

2021. június 24.

Imádom! 2 delux után az akcióban lecsaptam a teljes kiszerelésre és töretlen az imádat.
Éjszakára használom, szem köré is kenem, semmilyen irritációt nem okoz az érzékeny, vízhiányos, foltosodásra hajlamos bőrömön.

Valószínűleg a retinollal csak meg van ijesztve és nem fog kiváltani egy retinol szérumot 30 felett, de 30 alatt jó megelőző opció lehet és a purging is elkerülhető.

Kellemes állagú, szépen be is szívódik és puha arccal ébredek reggel.
Használom alá a c vitaminos szérumot, vagy az 1% os BHA-t szintén a PC-tól.
Nagy szerelem, újravevős továbbra is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 24.

Kellemes állagú, szépen be is szívódik és puha arccal ébredek reggel.
Használom alá a c vitaminos szérumot, vagy az 1% os BHA-t szintén a PC-tól.
Nagy szerelem, újravevős továbbra is!

Nanetti

2021. április 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon szuper, komplex hidratáló. Nekem eléggé zsíros bőröm van, de őszre-télre tökéletes. Reggelre "babapopsi" az arcom tőle. Tavasszal, nyáron ennél kicsit könnyedebbre van szükségem, de ettől függetlenül imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

balkri

2021. március 11.

10 ml-es kiszerelést használtam el ebből és valóban nagyon könnyen beszívja a bőr (én este használtam). Semmi fullasztó érzés, reggelre viszont hidratált puha és bársonyos bőrrel ébredtem. Meg fogom venni belőle a nagy kiszerelést. A nagy kiszerelést egy kicsit testesebbnek érzem, mint a deluxe változatot, de továbbra is nagy a szerelem.

megvettem a nagy kiszerelést, egy ici picit másnak tűnik az állaga (de ezt már többször tapasztaltam a dulux utáni használatnál). Továbbra is remek hidratálónak tartom, akár reggel és este is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 11.

PrincessBell

2021. március 11.

Műanyag, kinyomós "üvegben" egy viszonylag sűrű, halványsárgás krémet kapunk. Pumpás kiszerelés, ami praktikus, jól működik. Engem csak annyi zavar a PC termékek pumpás verziójában, hogy nem látom/érzem, mennyi van a dobozban még és azért árban nem az a kategória számomra, hogy akármikor megrendelem, erre nekem fel kell készülni anyagilag és lelkileg is :D
Viszont maga a termék hibátlan. Az én bőrömnek ez A HIDRATÁLÓ. Nem szívódik be hamar rétegzés után (este használom zárásként), de cserébe reggel is hidratált a bőröm, nem húzódik egyáltalán. Nem okozott pattanásokat vagy irritációt és a tűpontos hidratálás miatt szebb a bőrképem is. 3 hónapja használom minden este és úgy gondolom, még bőven van termék a dobozban.
Sokáig nem akartam az áruk miatt ki se próbálni a PC termékeket, azt gondoltam, hogy a hype nagyobb, mint a hatás, de az én bőrömnek úgy látszik, tényleg ez a legjobb, ami van a piacon. Ez volt az első, amibe beruháztam, azóta pedig kb mindent lecseréltem erre a márkára. Fájt a pénztárcámnak, de megéri minden cseppjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Antioxidánsok: Retinol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.