Peter Thomas Roth

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Giomy, Módosítva: 2013. február 18.

Kategória:   Hajápolók

250 ml

Giomy

2013. február 6.

Ritkán vagyok elámulva kozmetikai-, hajápolási termékektől de ez már majdnem csoda :D A kis kiszerelésűt (csomagba lehet kapni) próbáltam ki külföldi ismerősömnél, pont ezért nagyon spóroltam vele és csak nagyon kicsit tettem az igen száraz, töredező hajamra. Nem tudom mennyire jók vagy rosszak az összetevői, de a hatás egészen lenyűgöző volt, olyan puha lett a hajam attól a kevés adagtól, hogy ilyet még nem tapasztaltam. Az illata is nagyon kellemes.
Egy baja van: nem tudom, Magyarországon beszerezhető-e (annak ellenére, hogy Peter magyar származású), vagy csak online tudok rendelni, valamint nem kifejezetten az olcsó kategóriába tartozik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Biotin, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology