Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot Time-Restoring Arcszérum Kollagénnel

Physicians Formula

Ár:   4050 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2021. február 3.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fiatalító arcszérum kollagénnel, mely kisimítani a ráncokat és a finom szarkalábakat, visszaadja az arcbőr üdeségét, szépségét, és világosítja a meglévő foltokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

betty007

2021. szeptember 12.

Esti szérumnak használtam most fogyott el. Nem vettem észre különösebb változást a bőrömön, hidratál. Nem veszem újra, sem a c vitaminos, sem a kék hidratáló szérumját sem, egyszerre használtam mindhármat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Tig

2021. július 1.

A szép összetevőlista miatt tetszett meg (niacinamid, peptidek, édesgyökér kivonat, kis fermentált ez-az, hyaluronsav), egy youtube-os bőrgyógyász is ajánlotta egy videójában. Szerintem nagyon korrekt, jó a hidratáló hatása, rajtam jól beszívódik. Az állaga kicsit sűrűbb-zselés, az arcomra 2-3 cseppet szoktam tenni, mikor még nedves picit, utána egyből rámegyek hidratálóval. Mielőtt elkezdtem használni is viszonylag egyenletes volt a bőröm (és hidratált :)), most kb. egy hónapja használom és nem történt változás, így úgy gondolom, teszi a dolgát.
A dm-ben amúgy még nem láttam ezt a terméket, az n betűs online drogériából rendeltem akciósan, így került akkor kb. 3400 Ft-ba, ami szerintem OK ár a termékért, többet azért nem fizetnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Collagen Amino Acids, Sodium Lactate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Niacinamide, Retinyl Palmitate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.