Piz Buin

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2014. július 11.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Fényvédők

Hatékony UVA / UVB fényvédő. A Melitan segíti a bőr saját természetes barnulását. Az azonnal felszívódó formula hidratálja a bőrt, megakadályozza a hámlást, így hozzájárul a tartósabb barnasághoz. Nem zsíros és nem ragacsos, izzadság és vízálló.

grootvagyok

2018. július 26.

Nagyon szeretem ezt a napolajat, hófehér bőrömre úgy érzem tökéletes . Pár alkalommal használtam még csak, de már az első használat után látszott az eredmény. Tuti újra veszem ha elfogy!

grootvagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Juca84

2017. július 5.

Ez a legjobb napolaj.Vitaking béta karotinnal együtt garantált a gyors és tartós barnaság.

Juca84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

delima

2017. július 1.

Az egyetlen napolaj, aminek a használata mellett úgy barnulok, hogy nem égek le. Világos bőröm van, szoláriumba nem járok, de nyáron én is vágyom a szép barna bőrszínre. 2 éve használtam először, tengerparti nyaralásnál. Életemben először lettem olyan barna, amire mindig vágytam, leégés nélkül. Egyenletes színt adott, még a lábam is (!!!!) barna lett. Korábban mindig magas faktorszámú naptejeket használtam, amik tökéletesen védtek ugyan a leégéstől, de alig lett valami színem. Nekem egy nyárra bőven elég 1 flakon.

delima
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Titanilla10

2015. augusztus 15.

Na végre beszereztem a müllerbe.Bár csak 15ös volt,de semmi leégést nem tapasztaltam vízállósága is nagyon szuper és valóban segíti a szép barna bőrszín elérését!Eddig hiába használtam magas faktorszámú krémeket mindig leégtem de ettől semmi.Szuper termék!

Titanilla10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

sugar bunnie

2013. július 2.

Tetszik nagyon ez az olaj, ma vetettem be, igaz a fejem az nagyon piros lett, de a többi testreszemen nagyon szép barna lettem, remélem sokáig meg is marad, hidratal, kellemes viselni... És az illata az valami mennyei, végre nem a megszokott nap tej -szag, egész nap csak magamat szagolgattam :)) és szerintem árban sem vészes, ha azt vesszük, hogy a Nivea is 15€, na ez meg olcsóbb is volt, úgyhogy áttérek erre a márkára!

sugar bunnie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Nagy Veronika

2013. július 1.

2 éve ezt a termékcsaládot használom,és szerintem a legjobb a napozók közül!
A bőröm nagyon fehér,elsőre mindig leégtem a napon,bármilyen magas faktorú napozót használtam,de a Piz Buin volt az első,amitől ez elmaradt,csak szimplán gyönyörűen lebarnultam,és ezt a barnaságot mindenki dícséri! :D Ez az olaj valóban nem ragad,hamar beszívódik a bőrbe,az illata nagyon kellemes,mindenkinek csak ajánlani tudom!

Nagy Veronika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

2 éve ezt a termékcsaládot használom,és szerintem a legjobb a napozók közül!

yasmine1122

2012. október 6.

Idén a nyaralás alkalmával ezzel a termékkel kentem magam. Beváltotta maximálisan a hozzá fűzött reményeimet! Finom illata van, nem ragadok tőle, nem hagy olajos érzetet, nem szárít, ellenben véd a leégéstől (pedig csak 10-es faktorút használtam) és szép barna lettem tőle!
A márka ajakápolóját is megvettem, azt is imádom! Véd a leégéstől és hidratál!

yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

A márka ajakápolóját is megvettem, azt is imádom! Véd a leégéstől és hidratál!

HBrigi

2012. augusztus 27.

Évek óta használom és imádom ezt a fényvédő márkát. Sosem csalódtam még benne! Ezt a változatát a kevésbé érzékeny testrészeimre kenem, a tengerparton is megállja a helyét. Mamar beszívódik, nagyon jó illata van és tényleg nem ragadok utána. Hosszantartó, szép barna színt ad.
update: idén nyáron a Bioderma Bronz SPF15-öt használtam. Szép színem lett attól is, de ettől barnább leszek és jobban is hidratál. Jövőre visszatérek hozzá!

HBrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.