Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

katalinmester13

2018. október 17.

Ez a krém eleinte tetszett. Az illata is. De valahogy kikerült a látókörömből. Majd újra rátaláltam, elhasználtam. Ma már sokkal jobb lábkrémeket gyártanak. Közepesen hidratál. Szerintem az ágyneműbe legalább annyi szívódott be, mint a lábamba. Az illata? Ha nem tudom, hogy ennek a krémnek az illatát érzem, akkor kellemetlennek találom. Ha tudom, akkor kellemes. Olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint egy kevésbé szép emberrel: annyira csúnya, hogy már szép. Ez meg annyira büdös, hogy már szinte finom az illata. Szerintem ezt mindenki érti. :) Oder?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 17.

Yummy

2017. szeptember 16.

Pfujjj az illata vagy inkább szaga borzasztó. Égetett gumiszagú ragacs. A hatása nem volt rossz, de nem bírtam elviselni magamon. Éjszakára bekentem magam és még reggel is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

galambhajkuraszo

2015. július 13.

Nagyon jól hidratál, de az illata a legjobb, valami mennyei!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Nagyon jól hidratál, de az illata a legjobb, valami mennyei!

zombia

2015. február 8.

Borzalmas az illata.. ilyen romlottkávés-tejes nem is tudom micsoda.. nagy nehezen elhasználtam, nem vettem észre semmi különleges hatást. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Demetria

2014. november 2.

Nagyon finom illata van, igazi shea vajas. Gyorsan beszívódik, ami egy lábkrémnél számomra az egyik legfontosabb tényező. Hidratál is, bár, nem 100%-osan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

ritus206

2014. július 18.

Lehet hogy mi rossz szériát kaptunk, mert az enyém is büdös mint egy romlott tejtermék.Iszonyatos, miközben tényleg jó volna, orrba vág ez az iszonyatos illat.Sajnálom, de biztos nem kenem még egyszer a kezemre a szaga miatt, pedig jól hidratált és selymes lett a bőröm, de a szaga olyan volt mintha kánikulában egész nap kecskét fejtem volna.Ezt azért megkapom jó illattal is más termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 18.

Serafina

2014. április 20.

Nekem tényleg egy csoda, imádom az illatát, és emellett tökéletesen hidratál is. Használom lábra, könyökre, kézre, esetenként a térdemre is. Megdöbbentett, milyen hamar képes volt puhává varázsolni a bőrömet. Bár kicsit nehezen szívódik fel, de estére tökéletes. Már a másodikat rendeltem belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

asztromélia

2014. március 10.

Nagyon mérges vagyok rá, büdös de rendesen, egyszer bírtam használni. Talán olyan romlott kapucsínó illat lehet, bár tény romlott kapucsínót még nem szagoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

Maniac

2014. február 12.

Egy 50 milis, tubusos változatot használok. Konkrétan dió illata van, imádom! Nagyon száraz kezekre használom,lábra még nem próbáltam. Ha vizet kap, akkor borzasztó csúszóssá válik.
Először azt gondolná az ember, hogy sosem fog beszívódni, aztán egyszer csak eltűnik és száraz marad a felület tehát nappal is nyugodtan használható. Sebes kezeket picit csípi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

women

2014. január 24.

Megdöbbenve olvasom, hogy másoknak mennyire tetszik ez az illat, én kimondottan kellemetlennek találom, hatása sem egy nagy szám, én ezt soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.