Pupa

Ár:   6740 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2019. október 14.

Kiszerelés:   13,3 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

7 összehangolt szín és a 3 ultra-hatékony, rendkívül gördülékenyen felvihető textúra. A különböző - matt, selyem és metálfényű - hatásokkal lágy és határozott árnyalást, rendkívüli fényeket hozhatsz létre.  Praktikus, kompakt kiszerelés.

4 változatban kapható: 001 - Back to Nude, 002 - Smokey Vibes, 003 - Matt Attitude, 004 - Rose Addicted

Ár: 4.800 Ft , Eladó: Niobe28
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Előre utalás, postával küldöm
Pupa Nude Obsession Szemhéjpúder Paletta
Ár: 3500 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyesen Árpád híd, vagy + posta/foxi

MissEsztina

2020. július 14.

Nagyon szépek, pigmentáltak a színek, és rendkívül tartósak is. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

0bikbik0

2019. október 13.

Annyi, de annyi szemfestékem van, mégis a G-napok csábitásának nem tudtam ellenállni...a Rose Addicted jött haza velem (megannyi más gyönyörűséggel…)

A paletta külseje annyira nem tetszik, kifejezetten olcsó hatású műanyag, egy vékony műanyag lapka tartalmazza a neveket (rögtön a kukában landolt, napi használat mellett macerás megtartani)

Ecsettel sem porzik, a szinek pigmentáltak, bár nehéz kicsit satirozni, nagyon ragaszkodóak.
A színek jól kombinálhatóak, a középső kivételével hétköznapra tökéletesek.
Igy kedvezménnyel nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 13.

A színek jól kombinálhatóak, a középső kivételével hétköznapra tökéletesek.
Igy kedvezménnyel nagyon megérte.