Estée Lauder

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szín, mellyel nem tudnak betelni az ajkak. Maximális hatás. Fokozott színintenzitás és ragyogás, többdimenziós hatás. Hosszan tartós, nem fakuló színek a visszafogottól az élénkig. Közepes-teljes, építhető fedés.

15 árnyalatban kapható

3200 Ft - Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs, 17 Rose tea
Ár: 3200 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
Anheszenamon

2018. július 5.

Nekem a csomagolása nem így néz ki, hanem a hagyományos sötétkék tok mindkét termékemnél, viszont a neve ugyan ez. Két árnyalatom van, Rose Tea és Melon shimmer. Szépek a színek, krémesek, pigmentáltak, de hogy hosszan tartó lenne azt cáfolom. Evés-ivást ugyan úgy nem bírja mint bármelyik drogériás rúzs. Ár-érték aránya miatt adok egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

kriszreni

2017. november 24.

A Krémmánián jutottam hozzá a Pinkberry Creme árnyalathoz. Ez a kedvenc rúzsom, nagyon kellemes az illata, könnyű felvinni és kicsit hidratálja is az ajkat. Már kb. két éves, de még mindig szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Boriskajuliska

2017. június 17.

A 18-as árnyalat a Bois de Rose ami eredetileg a 118-as kóddal volt jelölve,az örök kedvenc. Mindig van 1 belőle itthon, habár a beszerzése nehézkessé vált, mert a cég változtatott az elérhető színeken. Reptereken, külföldön még lehet találni. Barnás corallos nude árnyalat, de nem túl világos. Tartós, krémes, stb stb stb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 6.

187 Sunstone - narancsos-barnás árnyalat, "négyévszakos viselet" és megfelelően tartós is. Nagy kedvenceim az EL sminktermékek, finom színvilágukkal és kiemelkedő minőségükkel. Az áruk az egyetlen gyenge pontjuk...De: egy kis kuponzsonglőrködés és a leárazásokra való odafigyelés ezen érdemben javíthat! Teljes áron beruházásként élném meg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 6.

senskin

2017. május 16.

Volt ilyenem, kettő is. Mindig ajándékként kaptam necesszerben, vásárláshoz. Tartósnak nem túl tartós, ez erősen túlzás. Viszont nekem sem a piros, sem a lilás csillogós nem lett a kedvencem. Intenzív a színe, de túlságosan sok. A vége az lett, hogy ritka használatokkal, a végén megromlottak. Az egyik szinte megolvadt, a másik avas lett. Több évig is megvolt, de minek?
Inkább veszek natur, többször kenhető rúzsokat, fényt, vagy ajakápolót, kissé olcsóbbat, az legalább elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

szilvia92

2017. április 16.

50% kedvezmennyel jutottam hozza. Tartos a kremes allagahoz kepest, a Blushing arnyalat pedig a szivem csucske lett. Teljes aron nem vennem meg, de igy megerdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Anne74

2017. február 17.

Ritkán írok ilyet, de nagy csalódás. Szárit, nem tartós, nem éri meg az árát... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

FannerManner

2017. február 12.

Több árnyalatom is van belőle. Kellemes viselet, finom krémes az állaga, nem szárít, viszont nem annyira tartós. Sokszor igazításra szorul... Hosszú, rohanós napokra nem szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

vzorka

2016. október 15.

A Beige shimmer árnyalatot vettem, és más rúzshoz nem is nyúlok azóta. Gyönyörű, visszafogott, különleges csillogása van. Az én számon nagyon természetes ez az árnyalat, bármilyen sminkhez jól mutat. Nekem meglepően tartós is. Egy apró negatívuma, hogy egy picit tényleg szárítja az ajkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.

hajnalcsillag

2016. május 1.

Candy Shimmer árnyalatban van meg nekem, itt vettem egy nagyon kedves lánytól. Már többször is le akartam csapni rá, de mindig csak a hagyományos rúzs alakú tégelyben találkoztam vele, amit ilyen szettekhez adnak és hát na... Nem tetszett... De aztán rátaláltam egy gyönyörű csomagolásúra, ami ilyen hasáb alakú, felül sötétkék, alul arany színnel. Hát ez viszont gyönyörűűű!! Na ennyit a csomagolásról... A rúzs színe először nem tetszett, mert smink nélkül csak úgy naturan felkenve nagyon erős volt és így félre is tettem. Aztán egyik nap olyan rossz idő volt, hogy arra gondoltam feldobok egy tavaszi, rózsaszínes sminket és hozzá ezt a rúzst. Anyukám, aki nagy kritikusom jobbról - balról nézegetett és el volt ájulva milyen jól áll. Délután pedig a szerelmem álla is leesett, így ennél több elismerés nekem nem is kell. :) Egyébként szerintem elég tartós ez a rúzs. Az elején még fog, de utána konkrétan rászárad a számra és amíg nem eszem, addig ott van. :) A következő lépés egy Envy lesz, ha megjött a fizum, hiszen egy gyűjtőnek nem hiányozhat a kollekciójából az sem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 33 Lake / CI 17200, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 / CI 45410, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0