RdeL Young

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   Rossmann

Végtelen hosszú szempillákat eredményez.

Lisana

2017. október 7.

Nem igazán jött be, 1 hét alatt kb beszáradt, és nem vitt fel igazán festéket utána. Néhány csepp kontaktlencsefolyadék segített rajta, de nem volt utána sem feledhetetlen az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

foxinthebox

2015. május 11.

először öt csillagot adtam neki, első használatkor eléggé tetszett. de egy hét után teljesen más lett az állaga, nem vitte fel semennyi festéket a pillákra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Beleza

2015. február 9.

Én is 599 ft-ért vettem a mester utcai Rossmannban, nem is rossz. Szépen hosszabbít, vékony, pici sörték vannak a kefén, nem szlikon, aminek én örülök. Nem rossz, de valamiért nem üt akkorát, mint a csavaros, durva barackszínű ultra twist vagy mi a neve társa. de amúgy nem rossz, bátran ajánlom.

Update: közben már a szemöldökömre használom, ott aztán baromi jól mutat. Sötétbarna hajam van, és ezzel a fekete spriállal óvatosan a szálakat átfestem, gyönyörű, rendezett, sötétbarnás végeredményt kapok. Mivel a színe nem atomsötét fekete így a szenmpillámon nem mutat annyira jól, mint a szemöldökömön. Másnak lehet jó, de sajna nekem rövidke egyenes szempillám van és annak kell a koromfekete hatás, hogy látszódjon rajta valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

godori

2015. január 10.

Kb. 600ft ért vettem anno és nagyon kellemes csalódás volt. Nem csinál drámai pillákat, de hétköznapra tökéletes. A festék állaga pont jó már az elején, szóval nem kell várni hogy sűrűsödjön mint a legtöbbnél. Nem potyog le napközben és gyorsan szárad. Ár érték arányban nagyon jó kis spirál ez, szóval megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.