Redken

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Tisztító hajbalzsam finom és lesimuló hajra

lilapuding

2017. november 21.

Fodraszom ajanlasara vettem meg, nagyon szep tole a hajam, van valamennyi tartasa, ami az en csoffadt hajamnal nagy szo. Az ar ertek aranya szerintem jo tavaly december ota most figyott el, nagy keresgelesek aran most talaltam meg a netrn webshoppot ahol aruljak, kifuto termek lett?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

marek.adrienn

2016. augusztus 10.

Nekem ez az első dísító balzsamom, de szerintem itt be is fejeztem a kísérletezést. Semmit nem csinál, lehet még fakóbb is tőle a hajam. Szóval nekem nem jött be. A sampon párjával együtt használom hetente háromszor, immár egy hónapja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.