Réell'e

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Szityike, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Hajfestékek

Intenzív hajfesték B5-vitaminnal, jojoba olajjal és búzával. Biztosítja a ragyogó és a fényes hajszínt.

Malachite

2020. február 13.

Anyukám véleményét közvetítem:)
Vállig érő, alapból teljesen ősz a haja, és régóta ez az első nem horribilis árú hajfesték, ami maradéktalanul befogja a hófehér szálakat. Nagyon elégedett a színekkel, az árával, a tartósságával, küldi az 5 csillagot.
u.i.: világos szőkére festi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Anyukám véleményét közvetítem:)
u.i.: világos szőkére festi

annaramona

2019. október 20.

Kalandvágyból emeltem le a polcról a dús derékig érő hajamra 3 dobozzal mokkabarna színben. Végül elég volt 2 doboz, teljesen befogta, szép a színe. Nem szárított. Ráadásul nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

dori96

2019. október 6.

Miután a kedvenc drogériás hajfestékem már dobozonként 2 ezerbe kerül, így próbáltam egy olcsóbb alternatívát keresni.
Erre esett a választás, mokkabarna színben.
Teljesen elégedett vagyok. Könnyű volt felvinni és olyan szint kaptam, mint vártam. Színvédő sampont és balzsamot használok (azok is dm saját márkásak) , így semennyit nem kopott a szín, több hét után sem.
Nem száradt ki a hajam, nem hullott.
Szóval tényleg minden téren rendben van és nagyon baráti az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Erre esett a választás, mokkabarna színben.
Nem száradt ki a hajam, nem hullott.
Szóval tényleg minden téren rendben van és nagyon baráti az ára.

Elyana

2019. április 19.

Először használtam, később updatelem, ha változott valami.

Sötétbarna színt vettem, már festett, lenőtt hajamra. A használata egyszerű, bár ez a márka is a mixelős-felvivő tubussal próbálkozik, én hagyományosan keverőtállal és ecsettel használom. Az illata megfelelő. Van egy kellemes aromája, ami többnyire elnyomja a peroxid szagát. Nagyjából betartottam a 30 perces hatóidőt, és használtam utána a hozzácsomagolt hajkúrát, bár éppen csak hogy elég volt a hajvégeimre. A végeredménnyel elégedett vagyok: a szín stimmel, egyelőre igazi sötétbarna mindenféle vöröses árnyalat nélkül, a bőrömre maszatolódott festék egy kis alkoholos vattával lejött és a hajam a festett részen extra selymes. (Csak hátul festettem be.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Először használtam, később updatelem, ha változott valami.

HeyGirl

2019. február 11.

Nekem abszolút bevált, tartós, egyenletes, gyönyörű szép szín. Én a "homokszőke" színt választottam, szép. Sőt.. Nagyon puha lett tőle a hajam. Abszolút újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Csicsa

2018. november 7.

Egyetlen szóval tudnàm jellemezni : szörnyű!😞Platina szőke színt vettem , meg sem közelíti
Talan vanìlia sárgához hasonlìt.Ősz hajat nem fogja be .Nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Talan vanìlia sárgához hasonlìt.Ősz hajat nem fogja be .Nem ajánlom.

Ennie86

2018. október 23.

Gondoltam kipróbálom már a dm saját márkás hajfestékét is. A 9.0 (világos szőke) színre esett a választásom. Szép igényesen lehet vele dolgozni. Nem csöpög mindenfelé. Elég igényesen rakták össze szerintem. Na de a végeredmény: egységesen befogta mindenhol a hajam. Szép lett a színe, puha, és csillogó az utókezelő balzsamtól. Összességében teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

annajeney

2018. október 19.

3 szó: Te jó Isten.

Kicsit bővebben: Azzal a hittel mentem be a drogériába, hogy a kedvenc hajfestékemmel sétálhatok majd ki - vagy a wellaton, vagy ha az nincs 3.0 árnyalatban, akkor a garnier color sensation - . Hát pechemre egyik sem volt mert az eladó elmondása szerint "megszűntek", de ebben az árkategóriában tudja ajánlani ezt a hajfestéket, mert sokan dicsérik. Nos, én nem fogom. Konkrétan csak a hajamat nem fogta be, a fejbőrömről levakarhatatlan. A kb 3 centis lenövésem világosabbnak látom - és látták mások - , mint festés előtt (eredetileg világosbarna hajam van és mindig sötétbarnára festem). Csodálatos, főleg, hogy nem festem túl sűrűn a hajam. Az utókezelő hajápoló hozzá sem ér kb semmit, szálkás mégis zsíros lett lemosás után a hajam. Legalább foltos nem lettem tőle. Az kellett volna még. Olcsó húsnak, szokták volt mondani... De akkor a Garnier és a Wella miért tud normálisat alkotni ennyiért? Ha valóban megszűntek a fenti márkák, nem tudom, mit használok majd ezután. Egy biztos: nem ezt.

UPDATE: rosszabb, mint hittem. 2 hét után mind lekopott az a kicsi is, csúnyább a lenövés, mint festés előtt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

3 szó: Te jó Isten.

rencike666

2018. augusztus 31.

Én a 6.0 dunkelblond árnyalatot választottam. Sötétszőkének egyáltalán nem mondanám, inkább világosbarna az én szememben. Vállig érő hajam van, fele szőke fele világos vöröses szőke mivel feketéből világosítom egy ideje. Szép egyenletes színe lett, tulajdonképp olyan mint a dobozon. Azt kaptam amit ígért, de tartósságról nem nyilatkozok mert nekem le fogja dobni hamar a szőkítés miatt. Vizes hajra kentem fel, így könnyebben el lehet oszlatni bármilyen festéket és pont elég volt 1 doboz, száraz hajra inkább 2 kell. 1 csillagot azért vonok le mert kegyetlen maró szaga van, azért az ennyire büdös cucc már ritka festékek körében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

devcat

2018. augusztus 7.

Egyetértek az első hozzászólóval, lassan 20 éve festem a hajam, magamnak. Én a Wilde Beer árnyalatot vettem meg, eleve is vörösesbarna hajszínezőt használtam eddig, gondoltam kipróbálom a DM saját márkását, hátha beválik. Nem így lett. A hajam kb. 1 cm-re le volt nőve, befestettem ezzel, kár volt.... A hajam tövét konkrétan rézvörösre szívta, pedig a megadott időtartamot volt a hajamon. kb. 1 hét múlva, hogy jobb legyen a helyzet, megvettem ugyanebből a csokibarna színt, de a vöröset egyáltalán nem fogta be. Van néhány ősz hajszálam is, 2 hét után ledobta a festéket. A hajam egyébként sprőd lett, totál kiszáradt. Soha többet ilyet. Olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Lanolin Alcohol, Isopropyl Myristate, Panthenol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Laureth-3, Sodium Laureth Sulfate, Glyceryl Stearate SE, Lanolin Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cetrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Limonene, Isopropyl Myristate, Isopropyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

PVP 0 0