Revlon

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Debbie, az összetevőket feltöltötte: Hettii, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók

Kiöblítendő szépség kezelés minden hajtípusra, intenzív hidratáló és hajszerkezet-helyreállító hatással. Kationos összetevői révén csökkenti a száraz, sérült, igénybevett haj elektrosztatikusságát, így a haj újra visszanyeri természetes szépségét, valódi luxussal borítja be haját. Könnyed, selymes textúrájával, kellemes, vaníliával fűszerezett, borostyán illatával azonnal elbűvöl és egy egzotikus, keleti illatvilágba kalazuol bennünket. Az intenzívebb hatás érdekében alkalmazhatjuk melegpakolásként is.

Rea22

2018. július 21.

Nagyon jó kis pakolás, csak ajánlani tudom.
Az illata isteni, és bár nem olcsó, de sokáig elég, mert nagyon kevés kell belőle. Én kb egy hónapja használom a félhosszú hajamra, heti 3x és több mint a fele megvan még. Használat után két mozdulattal ki tudom fésülni a hajam, uh abszolút újravevős! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Nagyon jó kis pakolás, csak ajánlani tudom.

Katalin93

2016. augusztus 25.

Az elixírrel vattem csomagban. Az első használat után nagyon tetszett, tényleg nagyon hatékonynak tartottam, viszont onnantól kezdve semmit nem észlelek ebből a hatékonyságból, sem puhábbnak, sem fényesebbnek nem mondható a hajam, ha dzt használom. Már megvan vagy fél éve, akkor használom, ha éppen nincs más. Alig várom, hogy elfogyjon, mert tényleg nem szeretem, viszont az illata és az állaga tetszik 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Borka3

2016. április 5.

Sajnos az én szőkített hajamra nagyon sok kell belőle, ezért hamar fogy, nem túl nagy kiszerelés. Többszöri használat után pedig már nem volt elegendő, nem tette rendbe a hajam. Nekem talán túl sok a csillám benne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Barbara92

2015. december 13.

Ha valaki megkérdezné a sok-sok szépség cikk közül melyik az abszolút kedvencem ezt vágnám rá, gondolkodás nélkül... Száraz, nehezen kezelhető hajam van es rengeteg mindent kipróbáltam mar, van amelyik kevésbé van amelyik jobban segített de egyik sem volt az igazi. Aztan a fodrászom megmutatta ezt a csodát! Körülbelül 6-7 éve hűségesen használom, a samponnal es olajaval együtt. Tényleg akkor a leghatásosabb amikor együtt használom a sampont es pakolást! De az olaja is elképesztő, nem cserelnem le semmire. Nyugodt szívvel ajánlom a hasonló hajtipusuaknak! A barátnőm haja nagyon könnyen zsirosodik, neki egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Lills

2015. július 2.

Az elixírt is pár használat után megszerettem, úgyhogy gondoltam teszek a pakolással is egy próbát.
Az illata kicsit más, kevésbé intenzív, de alapvetően hasonló fűszeres-vaníliás, nekem nem sokáig marad meg a hajamban (nem is szeretem, amikor valamilyen hajápoló napokig érezhető, mert nem azért használja őket az ember, de ezzel az illattal azért meg tudnék barátkozni). Az állaga nagyon fura, kicsit nyúlós, sűrű, de pont jól kezelhető. Tényleg olyan mintha apró arany csillámokból állna az egész, igazi luxus:)
Viszonylag nagyobb mennyiséget szoktam felvinni a hajamra, zuhanysapkát teszek rá aztán kb. 1 óra múlva lemosom. Nagyon puha és kezelhető tőle a hajam, egyáltalán nem nehezíti el, sokkal egészségesebb is amióta használom (pedig szegény most nagyon igénybe van véve, szőkítés meg minden...)
Most így belegondolva én is csak azt tudom mondani, hogy hosszútávon a legjobb hajpakolás, amit használtam. Volt egy pár olyan, amit ha használok, kb 2 napig sokkal puhább utána a hajam, de hosszútávon nem váltak be annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

janka.s

2015. február 2.

Nagyon szeressem Őt is. Csak úgy siklik a hárémban a fésű, ha őt használom hajmosás után! Az illata a legfinomabb ámbrás-vaníliás orientális illat amit csak hajápolóban éreztem, parfümnek is simán illene. Az állaga tömör, nagyon kevéske kell belőle, így ezer meg egy évig elég a nagy kiszerelés. (Én a 250ml-t szeptemberben vettem, szinte minden hajmosásnál használom, heti 2x, a középhosszú hajamra, és most járja csak a végét) Tényleg olyan olvadt vajszerű az állaga, és millió apró csillámmal van tele az egész. Csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Hettii

2014. szeptember 6.

Alig vártam már, hogy kipróbáljam ezt a hajmaszkot, mivel az Orofluido elixír már évek óta a szívem csücske, gondoltam ez is iszonyatosan jó lehet. 5999 Ft-ért jutottam hozzá az 500 ml-s kiszereléshez. A külseje nagyon megfogott, hát még a benne lévő csoda. :) Miután kinyitottam, az orromat átjárta a mennyei keleties illata. A maszk krémszínű, a vajnak az állagához tudnám hasonlítani és gyönyörűen csillámlik. Könnyen el lehet oszlatni a hajon, hamar beszívja. A használata után nagyon egyszerű a fésülködés. A hajam mosástól mosásig nagyon selymes, finom illatos és egyáltalán nem nehezíti el. Megért minden egyes Ft-ot. Lassan 1 hónapja használom minden egyes hajmosás után és azt kell mondanom, hogy ez a legjobb hajpakolás, amit valaha használtam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3